yapay zekadan solana sol icin fiyat tahmini u1q3tY1p

Yapay Zeka’dan Solana (SOL) için Fiyat Tahmini!


Kriptokulu.com

Yapay Zeka sistemleri kullanılarak elde edilen bilgiler ışığında, SOL için yıl sonuna kadar ulaşabileceği fiyat varsayımı belirlendi.

Bir vakitlerin beğenilen kripto para ünitesi olan SOL, 2021 yılında 1 b fiyattan 250 dolar fiyata kadar yükseliş göstermişti. SOL, hizmet ettiği alan ve projeleriyle kripto yatırımcılarının büyük dikkatini toplamıştı. Bilhassa de FTX Borsası’nın dayanağını alan SOL, kripto piyasa tarihinde öne çıkan kripto paralardan biri oldu.

Yapay Zeka: SOL, 2023 Yılında Büyük Yükselişler Yaşayabilir!

2022 yılının Ocak ayında 170 dolara kadar düşen SOL, 2022 yılının sonlarına kadar 9 dolar düzeyine kadar düşse de, 2023 yılının başından beri yükselen bir trend izliyor. Fud haberlerin tesiriyle 8 dolar düzeylerini test eden SOL, aktüel durum için fiyat, 26 doların üzerinde seyrediyor.

Yapay Zeka teknolojisi kullanarak finansal tahminenlerde bulunan Finbold, yayınladığı datalara nazaran SOL’ün üst istikametli fiyatlamasının 2023 yılının sonuna kadar devam edeceğini belirtiyor.

Gerçekleşen Yapay Zeka testleri ile SOL, şimdiki fiyatından yaklaşık yüzde 48 artış ile 39.22 dolar düzeylerine kadar tırmanış gerçekleştirebilir

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.