yandex arama motoruna kripto para eklentisi getiriyor ctXT5UIK

Yandex, Arama Motoruna Kripto Para Eklentisi Getiriyor


Kriptokulu.com

Rusya merkezli arama motoru Yandex, “para ünitesi dönüştürücüsü” eklentisine kripto para ünitelerini de entegre etti.

Rusya’nın en büyük arama motoru olan Yandex, küresel baskıların ve yaptırımların ışığında güncellemelerine devam ediyor. Kripto yanlısı bir tutum sergileyen tanınan arama motoru, yeni güncellemesiyle dikkatleri üzerine çekti.

Yandex, para ünitesi dönüştürücüsü eklentisinde artık kripto para ünitelerini de entegre etti. Bu Widget, bu para ünitelerinin bir dizi fiat para ünitesindeki oranlarını gösterecek. Ayrıyeten Widget, gelecek devirde kripto para üniteleri ortasında da dönüştürme fonksiyonu görecek.

Yandex, Kripto Para Ünitelerini Entegre Ediyor

Rusya’nın önde gelen arama motoru Yandex, kripto para üniteleriyle ilgili yeni bir güncellemeyi kullanıcılarına sunuyor.

Global taraftan gelen baskılara ve yaptırımlara karşın Yandex, hizmet verdiği Asya bölgesinde çalışmalarına tüm süratiyle devam ediyor. Popüler arama motoru, yeni güncellemeleri ve kripto para ünitelerine yönelik ataklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Yandex’in kullanıcıları, çeşitli ülkelerin ulusal para ünitelerine ait bilgilerin yanı sıra en tanınan kripto para ünitelerine ait bilgileri de görüntüleyebiliyor. Bu ataklar ışığında şirket, kripto kurlarının “para ünitesi dönüştürücüsü” eklentisinin son sürümüne eklendiğini duyurdu.

Rus haberlerine göre, bir fiyat tablosu ve süratli bir dönüştürme aracı içeren bu eklenti, arama sonuçlarının üzerinde yer alıyor. Yazılım, standart ve anlaşılabilir bir tarifte yapıldı.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.