Yakın Zamanda Toplanacak ve Yükselecek 7 Altcoin !

Kripto para piyasası değeri Eylül ayında sadece 5 günde 29,1 milyar dolar (3.21) artarak 950,7 milyar dolara yükseldi. Önümüzdeki günlerde açıklanacak olan FED para politikalarının sonuçlarına yönelik tahminler pozitif olduğu için kripto para piyasası da bu durumdan pozitif faydalanmış gözüküyor. Rusya’nın “Uluslararası ticarette Bitcoin kullanılması zorunluluktur” demesinin ardından Bitcoin’de bir rahatlama yükselişi geldi diyebiliriz. Bu alandaki en büyük yükseliş işe bu iki büyük altcoin projesinden geldi.

Başlıklar

Bu Hafta Dikkat Edilmesi Gereken 7 Altcoin

altcoin

Kriptokulu.com olarak sizler için bu hafta yükselişi beklenen 7 altcoin analizi yapmak istedik. Bu hafta toplanması gereken altcoinlerin başında Cardano (ADA) geliyor. Hemen arkasından lider altcoin olan Ethereum (ETH) geliyor. Ayrıca Solana, Polkadot, EOS, ATOM ve Litecoin de yükselişe hazır gözüküyor. Bu altcoinler neden yükselişe hazır gelin inceleyim.

Cardano (ADA)

Eylül ayının ilk haftasında Cardano (ADA) %17.2’lik bir artışla 0,503 dolara yükseldi. Haftanın ilk günlerinden itibaren yükselişe geçen ADA, yükseliş konusunda kararlı gözüküyor. Yükselişin arkasında ise Vasil Hard Fork güncellemesi olduğu düşünülüyor.

Ethereum (ETH)

İçinde bulunduğumuz hafta boyunca ETH %9,1 lik bir artış yaşayarak 1.567 dolara yükseldi. Geçtiğimiz pazartesi günü Ethereum Ağustos ayının en düşük fiyatı olan 1,413 dolara kadar gerilemişti ancak bu düşüş kısa süreli olarak geride kaldı. Lider altcoin şu anda 1,650 dolardan işlem görmekte. Ethereum’un yükselişinin arkasında ise yaklaşan Merge yükseltmesi olduğu düşünülüyor.

Solana (SOL)

Solana bu hafta %4,4 lük bir artış yaşayarak 31.8 dolar seviyesine ulaştı. FED sonuçlarının olumlu olacağını umut ederek konuşursak SOL Coin için yolun henüz başındayız denilebilinir. 250 dolardan buralara kadar düşmesinin ardından tekrar o seviyelere ulaşıp ulaşamayacağı oldukça merak konusu diyebiliriz. Solana’nın grafiklerine baktığımızda 48 dolara doğru bir hareket geleceğini düşünmekteyiz.

Litecoin (LTC)

Litecoin fiyatı, günlük MA 50 seviyesini aşarak önemli bir direnci kırdığını söyleyebiliriz. LTC 60 dolar seviyelerini korumaya biraz daha devam ederse 79 dolar seviyelerine bir tırmanış geleceğini düşünmekteyiz. Litecoin son zamanlarda yaptığı yeni anlaşmalarla adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. Bu yüzden küresel bir problem olmadığı sürece Litecoin için yükselişin masada olduğunu söyleyebiliriz.

Cosmos (ATOM)

ATOM, uzun bir süredir yukarı aşağı sert hareketler sergilemekte. Bu hareketlerin sebebini ayı ve boğa kavgası olarak özetleyebiliriz. Cosmos grafiğine göre boğalar 1-0 önde olarak gözükmekte. Şuan bulunduğu seviyeleri korumaya devam ettiği sürece Cosmos coinde de %10’luk bir artış beklenebilir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri‘ni ve Güncel Altcoin Haberleri‘ne” ilk ulaşan siz olmak isterseniz http://Kriptokulu.com web sitemizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.