trust wallet token twt nedir twt coin sahibi kim sDdGPP1E

TWT Coin Yorumları ve Geleceği 2023

Trust Wallet, 65 blockchain ağını ve 4,5 milyondan fazla varlığı destekleyen, nezaret dışı, taşınabilir tabanlı bir kripto para ve NFT cüzdanıdır. TWT Coin ise bu cüzdan uygulamasının BNB Chain tabanlı lokal para ünitesidir.

Başlıklar

Trust Wallet Token Nedir?

TWT kısaltılmış ismiyle listelenen Trust Wallet Token, ismini aldığı Trust Wallet uygulamasının lokal para ünitesidir. Kripto para ve NFT cüzdanı olan kelam konusu cüzdan uygulaması, onlarca blockchain ağını desteklemektedir.

TWT, 25 milyondan fazla yatırımcı tarafından kullanılabilen bir yardımcı program ve yönetişim token’ıdır. Cüzdanın kullanıcıları, platformun karar alma sürecine katılmak için TWT’lerini kullanabilmektedir.

Örneğin, token sahipleri Trust Wallet uygulamasıyla ilgili yaklaşan güncellemeler, yeni özellikler üzere birçok kıymetli karar için oy kullanma hakkına sahiptir. Bu şahıslar ayrıyeten uygulama aracılığıyla yapılan kripto yatırımlarında ayrıcalıklı erişim ve indirimler alırlar. Sonuçta TWT, cüzdan kullanıcılarına bedel sağlamak için tasarlanan BNB Chain tabanlı bir tokendir. Bir BEP-20 varlığı olarak, hizmetler için ödeme olarak kullanıma açıktır. Son olarak başka kripto varlıklarıyla da takas edilebilmektedir.

Trust Wallet, iOS ve Android aygıtlara indirilebilen ve sırf taşınabilir aygıtlarda çalışan bir uygulamadır. Resmi indirme kontaklarına Trust Wallet web sitesinden ulaşılabilir. Rastgele bir kripto cüzdanını ya da kripto borsası uygulamasını indirirken resmi web sitesi kullanıldığından her vakit emin olunması önerilir.

TWT Coin Sahibi Kim?

Kriptokulu.com kullanıcılarının bilhassa merak ettiği bir soru var: TWT Coin CZ’nin mi? Trust Wallet Token’ın Binance CEO’suna ilişkin olup olmadığı konusu sıkça araştırılmaktadır. Hatırlandığı üzere, bu sorunun karşılığı bilhassa FTX iflasının akabinde CZ’nin attığı bir tweet üzerine tekrar alevlenmişti.

CZ yatırımcılara, “paralarını FTX çöküşünden korumak için Trust Wallet (TWT) cüzdanına aktarabileceklerini” söylemiş ve TWT Coin yükselişe geçerek ATH’sini görmüştü.

Öte yandan Trust Wallet, 2017 yılında Viktor Radchenko tarafından kullanıma sunulmuş ve çabucak büyük bir kullanıcı kitlesi edinmiştir. Binance, 2018 yılında Trust Wallet’ı satın almış ve Binance’in Pazarlamadan Sorumlu Eski Lider Yardımcısı Eowyn Chen de 2021 yılının başında CEO’luk vazifesini devralmıştır.

TWT Ne Kadar?

TWT fiyatı da öteki kripto varlıklar üzere piyasa tarafından belirlenmektedir. Kripto Para Piyasası‘nı takip edebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Süreç yapılan borsalardan da anlık takip edilebilir. TWT Coin’in dolanımdaki arzı 420 milyon adettir, toplam arzı 1 milyar adettir.

Trust Wallet, coin HODL eden, Merkeziyetsiz Finans (DeFi) DApp’leriyle etkileşim kuran ve hatta kripto para almak isteyen herkes için çok istikametli bir eser sunmaktadır. Kriptonun benimsenmesinde en değerli ögelerden biri kolay, tek durak noktası tahlilleri sunmaktır ve bu uygulama da tam olarak bunu yapmaktadır. Öte yandan TWT almaya karar verildiğinde, yatırım yapmadan evvel kendi araştırmanızı yapmayı ihmal etmemeniz tavsiye edilmektedir.

TWT Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

ATH (All-Time High), bir kripto para ünitesinin piyasa pahasında elde ettiği en yüksek fiyatı gösterir. Örneğin, Bitcoin’in tarihi boyunca elde ettiği en yüksek fiyat ATH olarak kabul edilir. Bu fiyatın üzerine çıkılması halinde, o para ünitesi için yeni bir ATH oluşmuş olur. ATH, kripto para piyasalarındaki trendleri ve fiyat hareketlerini anlamaya yardımcı olabilir.

TWT Coin bugüne dek en yüksek düzeyini 11 Kasım 2022’de 2,72 USD olarak gördü.

TWT Coin En Düşük Kaçı Gördü?

Bir kripto para ünitesinin piyasa pahasında elde ettiği en düşük fiyat “All-Time Low” (ATL) olarak isimlendirilir. Bu fiyat, o para ünitesinin tarihi boyunca elde ettiği en düşük fiyatı gösterir.

TWT Coin en düşük düzeyi 9 Haziran 2020 tarihinde 0,00277 USD olarak kaydedildi.

TWT Nereden Alınır?

TWT sahipleri uygulama için özellik, güncelleme ve başka kıymetli değişikliklerle ilgili teklifler sunabilir ve bu teklifleri oylayabilir. TWT tokenin azamî arzı 1.000.000.000 TWT’dir ve BNB Smart Chain üzerinde BEP-20 token ve BNB Beacon Chain üzerinde BEP-2 token olarak yer alır.

Token sahipleri, DEX hizmetlerinde ve kripto para satın alma süreçlerinde indirimler de kazanabilmektedir. Binance’ten TWT satın alabilir ya da Trust Wallet takımı tarafından düzenlenen pazarlama kampanyaları, ödül aktiflikleri ve airdrop’lardan token kazanabilirsiniz.

Piyasada TWT için tanınan süreç çiftleri ortasında TWT/USD, TWT/TRY ve TWT/EUR vardır.

TWT nereden alınır? sorusuna karşılık olan kimi borsalar ise şu biçimde sıralanabilir:

  • Binance
  • Binance TR
  • Kucoin
  • PancakeSwap

Nasıl Alınır?

TWT Coin satın almak için aşağıdaki adımlar takip edilebilir:

  1. Satın almak istenilen borsa seçilmelidir.
  2. Borsa üzerinden hesap oluşturulmalı ve doğrulanmalıdır.
  3. Hesaba giriş yapıldıktan sonra cüzdana para yüklenmelidir.
  4. Kredi yahut banka kartıyla yükleme gerçekleştirilebilir.
  5. Hali hazırda kripto para varsa onunla da transfer sonrası ödeme yapılabilir.
  6. Cüzdana yüklenen bakiye ile TWT alınabilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.