Trabzonspor coin

Trabzonspor Coin Nedir? TS Coin Yorum

Trabzonspor coin, TRA kısaltması ile kripto para platformlarında yer almaktadır. Socios.com platformu ile Trabzonspor Futbol Kulübü arasında gerçekleştirilen anlaşma neticesinde Trabzonspor coin ortaya çıkmıştır.

TRA tokene sahip olan taraftarlar, kulüp tarafından sağlanan çeşitli avantajlardan yararlanabilmektedir. Kulüp ile taraftar arasındaki iletişimi güçlendirmek ve etkileşimi artırmak amacı ile çıkarılan TRA token, sahiplerine kulübün geleceğinde söz sahibi olma imkanını sunmaktadır.

Başlıklar

Trabzonspor Coin Nedir?

TRA token sporseverler için oluşturulmuştur. Socios.com platformu ve Trabzonspor işbirliği ile ortaya çıkarılmıştır. 2020 yılında satışa sunulmuştur. Bir hizmet tokeni olan TRA, Ethereum blokzincirinde side chain olarak çalıştırılmaktadır.

trabzonspor coin nedir

TRA Token Neler Vaadediyor?

Trabzonspor coin, Socios.com platformu ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda ortaya çıkmış olan bir kripto para birimidir. TRA token pek çok avantajı kullanıcılarına sağlamaktadır.

TRA tokenin kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar şu şekildedir;

 • TRA coin sahipleri kulübün geleceği ile ilgili alınacak olan kararlarda söz sahibi olabilmektedir. Ayrıca yapılacak olan toplantılarda da oy kullanma hakkına sahip olurlar.
 • TRA token sahipleri, futbolcular ile tanışabilme, maçları VIP olarak izleme gibi imkanlarada sahip olabilmektedir.
 • TRA teken alarak kulübe katkı sağlama imkanı elde edilmektedir.
 • Vip maç bileti aşımlarında Trabzonspor coin kullanma imkanı.
 • TRA token sahipleri için stadyum turu yapma imkanına sahip olur.
 • TRA token sahipleri imzalı formalara daha düşük maliyet ile sahip olabilmektedir.

Trabzonspor Coin (TRA) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

TRA token, Paribu, OKX, BKEX borsaları ve Socios.com platformu gibi borsa ve platformlarda satışa sunulmaktadır.

TRA token almak için yapılması gerekenler şu şekildedir;

 • TRA toekn almak için belirtilen kripto para borsalarından birine üye olunması gerekir.
 • Kripto para borsasına üye olabilmek için; üyelik formu doldurulmalıdır. Cep telefonu ya da e-posta doğrulması yapılmalıdır.
 • Üyeliğin aktif hale getirilmesi ile beraber platformda işlem yapılabilmesi için kimlik doğrulama işlemi yapılmalıdır.
 • Kimlik doğrulama işleminin neticelenmesi ile beraber işlem yapılacak olan kripto para borsasına para yatırma işlemi gerçekleştirilir.
 • Kripto para borsasında işlem gören coinler içerissinden TRA seçilerek alım işlemi gerçekleştirilir.

TRA Token Madenciliği Yapılabilir Mi?

TRA, madenciliği yapılan coinler arasında yer almamaktadır. Sadece artırılmış gerçeklik ile token avı yapılabilmektedir.

TRA Token Sözleşmesi.

TRA token sözleşme döngüsü şu şekilde gerçekleşmektedir.

 • Token oluşturma.
 • Token transferi.

Trabzonspor Coin (TRA) Ne Zaman Çıktı?

20198 yılından beri faaliyette bulunan Socios.com platformu platformu özellikle Chiliz (CHZ) Kripto para birimi ile adını duyurmuştur. Socios.com platformu özellikle taraftar tokenlere güç sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Socios. com platformu pek çok sayıda taraftar token sunumunda aktif olarak rol almıştır.

TRA token, ilk olarak 2020 yılının son aylarında işlem görmeye başlamıştır. Bu tarihten sonra ise başka kripto para borsalarında da işlem görmeye başlamıştır.

TRA token piyasa sürüldüğü il beş dakikada oldukça büyük bir miktarda talep görmüş ve bu durum Trabzonspor coin geleceği hakkında olumlu görüşlerin seslendirilmesine sebep olmuştur.

ts coin nedir

Trabzonspor Coin Yorum

TRA token toplam arzı on milyon adettir. TRA tokene olan büyük ilgi onun geleceği hakkında olumlu yorumların yapılmasını sağlamıştır. Şuan iki buçuk milyon civarı coin piyasada yer almaktadır. Özellikle taraftarlar için sunmuş olduğu avantajlar nedeni ile de ilgi görmeye devam eden bir coindir.

Trabzonspor Futbol Kulübü ve Socios.com platformu ile beraber ortaya çıkarılan TRA token ve diğer spor kulüplerine ait olan tokenlerin başarılı ile son derece bağlantılı olduğu unutulmamalıdır.

Son Dakika Kripto Para Haberleri‘ni ve Güncel Altcoin Haberleri‘ne” ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Trabzonspor Coin resmi web sitesine buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.