tlm coin yorum

TLM Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Alien Worlds (TLM) coin, Trillium olarak bilinir. Kripto para dünyasını yakından takip eden herkes TLM ile bir şekilde içli dışlı olmayı başarmıştır. Bu anlamda TLM coin sahipleri de TLM coin yorum ve geleceği konusunda bilgi sahibi olmak isterler. Alien Worlds oyun severleri için oldukça popüler olan TLM hakkında merak ettiğiniz her şeye yazımızda ulaşabilirsiniz.

NFT ekosistemi giderek değerlenir ve genişlerken bazı coinlerin değeri de hızla artıyor. NFT yani meta evren içerisinde yer alan coinlerden bir tanesi de TLM’dir. Özellikle AXS token ile birlikte başlayan bir hengame sonrasında tüm gözler TLM gibi meta evren tokenlerine çevrildi. TLM ise oyunu olan Alien Worlds ile birlikte anılmaya başladı.

TLM coin resim

Başlıklar

TLM Coin Nedir?

TLM coin yorumları görüşlerine geçmeden önce NFT DeFi Metaverse olarak geçer. Alien Worlds oyuncuları arasında yer alan bir işbirliği tokenidir. Rekabetin simüle edilmesini sağlar. Merkezi olmayan otonom kuruluşları kontrol eder. TLM coinin bu oyun içerisinde kullanımı şu şekildedir:

  • Oyuncuların savaşa katılmalarının sağlanması
  • Oyun içi görevlerin tamamlanması
  • TLM madenciliğinin yapılmasına olanak hazırlanması
  • NFT alım ya da satım olanağının bulunması
  • Gezegenlerin DAO seçimlerine katılmalarının sağlanması

Bunun gibi farklı amaçlara hizmet eden TLM coin her anlamda sizleri memnun eden bir yapıda hizmet sunmaktadır. Başarılı olarak işlem yapmak isteyen ve Alien Worlds oynayan herkes TLM coin hakkındaki tüm gerçekleri bilmek gerekir.

Trillum Coin İstatistikleri

TLM coin istatistikleri 2020 yılından bu yana farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Coinin madenciliğinin yapılabilir olması zaten başlı başlına bir istatistik olarak bizlerin karşısına çıkar. Burada önemli olan istatistikler sonucunda coin hakkında detaylı bilgi almak olacaktır. TLM coin istatistikleri karşımıza şu şekilde çıkar:

tlm coin kaç tl
  • Maksimum arz: 10.000.000.000,00
  • Toplam arz: 5.835.438.573,00
  • Dolaşan arz: 3.282.239.947,00
  • ATH: 11.04.2022 – 7,19 $
  • En düşük rakam: 22.10.2022 – 0,01381 $

Bunun gibi farklı istatistiklere sahip olan TLM sizlere aradığınız her türlü veriyi sunar. Madenciliği yapılana ve Alien Worlds ile bir olan bu coin ile birlikte sizler de istediğiniz seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle NFT ve meta evren dünyasına meraklı iseniz o zaman sizler de TLM hakkındaki bilgilere bakmalısınız.

TLM Coin Yorumları

TLM coin yorumları aslında uzmanlar tarafından son derece iyi değerlendirilmektedir. TLM coin, meta evren dünyasında bir coindir. Geleceğin coinidir. Bu anlamda insanların karşısına çıkan TLM ile ilgili tüm bilgiler onun gelecekte daha iyi anlaşılacağını göstermektedir. Günümüzde bir dönem oldukça ilgi görmüş olan TLM gelecekte daha da önem kazanacak olan bir coindir.

TLM, 2021 yılında en iyi zamanlarını yaşamıştır. Çünkü coin için Facebook dahi gereken desteği göstermiş ve ismini Meta olarak değiştirmiştir. Tüm bu gelişmeler sonrasında ise tüm meta tokenler gibi TLM’de bu dönem en yüksek zamanını yaşamıştır. Şuan geldiğimiz noktada ise oldukça fazla değer kaybettiği görülmektedir.

tlm coin resim

TLM Coin Geleceği

TLM coin geleceği konusunda sizlere aradığınız fırsatları sunar. Coin hakkında yapılan açıklamalar ve diğer detaylar sizleri de memnun eder. TLM, genel olarak uzman görüşlerini benimseyen önemli bir coindir. Uzmanlar bu coin için gelecekte daha çok değerleneceğini öngörmektedir.

TLM coin, 2022 yılında yaşadığı düşüşte ilk faktörlerden bir tanesi de Bitcoin’dir. Çünkü bu dönem BTC fiyatları da çok düşmüş ve beraberinde pek çok coini aşağı çekmiştir. 2021 yılında yaşanan en yüksek döneme göre 2022 yılında en düşük dönemin yaşanması bundandır. Gelecekte ise BTC ile birlikte daha fazla yükselecek ve bir yerden sonra BTC’den kopuk olarak hareket edecektir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

TLM Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.