sweatcoin nasıl kullanılır

Sweatcoin Nasıl Kullanılır? Para Çekme 2023

Sweat coin adım attıkça kripto para hediye eden bir uygulama biçimidir. Son zamanlarda üye sayısı giderek artan bir uygulama haline gelen Sweat coin ile kripto para kazanmak mümkün olmaktadır. Hareket ederek “para” mottosuyla ortaya çıkan sweat coin uygulaması spor severlerin yakından ilgilendiği bir uygulama haline gelmiştir. Sweatcoin Nasıl Kullanılır?, Sweatcoin Para Çekme, Sweatcoin Kaç TL?, cevaplarının hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

Spor yapma zorunluluğu olmadan sadece yürüyüş yaparak bile kazanacağınız coinleri birçok farklı alanda kullanabilirsiniz. Bu coinler farklı alanlarda ister kupon ister indirim olarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sadece yürümek coin kazancı için yeterli bir faktördür. Ek olarak farklı bir işleme kesinlikle ihtiyaç duyulmamaktadır.

Başlıklar

Sweatcoin Nedir?

Son zamanlarda kripto para kullanıcılarının yakın takibe aldığı yeni coin, Sweat coin 80 milyona yakın kullanıcısı ile dikkatleri üzerine çeken coinler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sweat coin uygulaması aracılığı ile sadece geçen hafta 10 milyon yeni kullanıcıya sahip olan ve 3,6 milyondan fazla kripto cüzdanı oluşturulduğu öğrenildi. Sweat coin uygulaması, hareket ederek “para” kazanmanıza imkan sağlıyor.

sweatcoin nedir

Sweat coin, spor yapan bireyleri daha çok teşvik edebilmek ve sağlıklı bir dünya mottosu ile ortaya çıkan Londra merkezine sahip olan bir teknoloji şirketidir. Online bir şekilde spor uygulaması olan Sweat coin atmış olduğunuz adım sayısını kayıt ederek her 1,000 adımda ‘Sweat coin’ olarak ödeme yapıyor.

Şirketin ortağı Sweat Foundation Ltd yani İngiliz Virgin Adaları merkezine sahip bir kripto şirketi ile birlikte Sweatcoin tokenlerinin yakında piyasaya sürüleceğini duyurmuş oldu. Coinler sadece adım atıp kazanılabilme imkanı sağlıyor. Sweat Token’ın NEAR platformu üzerinde piyasaya sürüleceği de duyuruldu. Son yıllarda aktif olarak kullanılan bu uygulamayı sadece mobil cihazınıza indirerek siz de keşfedebilirsiniz. Sweat coin kazanarak hem spor yapabilir hem de coin elde edebilirsiniz. Bunun için sadece uygulamayı indirmeniz ve yürüyüş yapmanız yeterli olacaktır.

Sweatcoin Kaç TL?

Sweat coin uygulaması ile para kazanmayı isteyen bireyler bu uygulamada ne kadar kazanabileceğini detaylı bir şekilde merak ediyor ve araştırıyor. En çok merak edilen soru ise 1 Sweat coin kaç lira oluyor. Sweat coin hakkında merak edilen sonuçlar şu şekilde:

sweatcoin kaç tl 2023
  • 20 bin Sweatcoin (Swc) 300 dolar yapmaktadır.
  • 1 Sweatcoin 0,015 Dolar yapar.
  • 1 Sweatcoin 0,29 TL yapıyor.
  • 20 bin Sweatcoin ise 5800 TL yapmaktadır.

Atmış olduğunuz 1000 adım karşılığı tam olarak 1 sweatcoin yapar. 10 bin adım atılması durumunda da yaklaşık olarak 10 sweat coin kazancınız olmuş olur. 20 bin sweat coine ulaşan bireyler toplam 300 dolar kadar para alabilir. Bu para miktarını alabilmenizi için Paypal ya da banka havalesi seçeneklerini kullanıyorsunuz. Türkiye içerisinde Paypal olmadığı için doğal olarak banka havale yöntemi ile paranızı kolayca alabilirsiniz. Yine de çekim yapabilmek için üyelik şartlarının da oluşması gerekmektedir.

24 aylık üyelik şartı en önemlisidir. 12 ay içerisinde 20000 swc tamamlayıp para almaya hak kazansanız bile bu çekimi yapabilmek için 12 ay daha bekleyip 24 ay’ınızı doldurmanız gerekmektedir. Kriterlere uyum sağladıktan sonra geriye sweat coinlerinizi kazanabilirsiniz. Güvenli bir uygulama olan bu sistem kazanç sağlamanız ve spor yapmanız için tasarlanmıştır.

Sweatcoin Güvenilir Mi?

Sweat coin uygulamasında Her 1.000 adım atışı için, günde maksimum 10.000 adıma kadar 1 Sweat coin ile ödüllendirilmektedir. Premium abonelik desteği (premium ücreti 23,99€) ile maksimum limit bulunmamaktadır ve bu sayede iki kat daha fazla ödül alabilirsiniz. Sweat coin uygulaması, adımlarınızı takip eden ve her 1.000 adım atıldığında size bir tür yarı kripto para birimi olan Sweat coin ile ödeme yapan bir egzersiz uygulaması olarak tanımlanabilir.

Özet olarak kullanıcıların günlük fiziksel aktivitelerinin ödüllendirildiği bir mobil fitness uygulama şeklidir. Sweat coin projesi, Oleg Fomenko, Anton Deriyat ve Egor Khmelev tarafından ortaya çıkmıştır. İlk kez 2016 yılı zamanında piyasaya sürüldü. Sweat coin projesi, 120 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan başarılı bir Web2 geçmişine sahip olduğu da bilinmektedir.

sweatcoin güvenilir mi?

Sweat coin, Android ve iOS için geliştirilen bir uygulama türüdür. Gün içerisinde kaç adım attığınızın kaydını tutan bir arayüzü bulunur. Uygulama siz yürürken yada koşarken kullanılabilinir. 1 sweat coin için 1.000 adım atmak gerekir. Bu 1 sweat coin değerinin 0,95’ini siz, 0,5’ini ise uygulama almaktadır. 

Sweat coin uygulamasını kullanmak için gerekli erişim izinini vermek gerekir. Bu izini verdikten sonra kolayca gün içinde attığınız adıma bağlı kalarak belirli bir kazanç elde edilebilir. Sweat coin projesinin amacı ise çok daha sağlıklı yaşamı motive etmek ve karbon ayak izi etkisini azaltmaya çalışmaktır. Bu proje 2022 yılı Eylül ayına geldiği zaman 58 ülke içinde en çok indirilen sağlık ve fitness uygulaması haline gelmiştir. Spor yapmayı teşvik eden bu uygulama çok sevilmiştir.

Sweatcoin Nasıl Para Çekilir?

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Sweat coin sportif aktivite çeşitleri başta olmak üzere gün boyu yapmış olduğunuz etkinlikler sırasında adımınızı sayarak size dijital para kazanma vaat eden adım sayma uygulama şeklidir.

Attığınız her adım üzerinden dijital para birimine sahip olan Sweat coine dönüşmektedir. Kazanmış olduğunuz sweatcoin ise bazı ürünlerde, alacağınız hizmete ve uygulamanın diğer iş ortakları üzerinde harcayabilme imkanı vardır. Aynı zamanda yardım kuruluşlarına bağışlama imkanına sahip olan bu uygulama arayüzü sayesinde dostlarınız ve arkadaşlarınızla takasta yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz her hareket size kazanç sağlarken aynı zamanda da kondisyonunuzu da korumanıza destek olur ve sağlığınız içinde bir şeyler gerçekleştirmiş olursunuz.

sweatcoin para çekme

Sweat coin uygulaması üzerinden para çekmek için belli kriterlerin de aşılması gerekmektedir. Örnek olarak nakit para çekimi yapabilmek için uygulamada 20 bin coine kadar ulaşmanız gerek. Bunun sayesinde 1000 dolar nakit para alabilirsiniz. Aynı zamanda para yerine ürün alımı da söz konusu olabilir. Bu uygulama sisteminden para çekebilmek için ilk öncelik en az iki yıllık bu uygulamayı kullanıyor olmanız şartı vardır. 24 ay kullanım sonrasında biriktirdiğiniz coini çekebilirsiniz. Bir diğer şart ise bir arkadaşınızı daha bu uygulamaya davet etmek ve referans olarak kayıt ettirmektir.

Sweatcoin Nasıl Kullanılır?

İlk olarak Sweatcoin resmi uygulamasını indirmelisiniz. Adınızı soyadınızı doğru bir şekilde yazmanızdan emin olun zira harf hatası yaparsanız kesinlikle ödeme alamazsınız. Uygulamaya tercihiniz dahilinde konum servisine erişim izni verildikten sonra telefon numaranızı da doğrulamanız gerekmektedir. Ardından ise e-posta adresinizi de dikkatli bir biçimde girdikten sonra kullanmaya hazırsınız. Sweat coin uygulaması aracılığı ile adım atarak Sweatcoinleri kolayca kazanabilirsiniz. Sweat coin şu şekilde kullanılır:

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Win Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.