snm coin nedir

SNM Coin Nedir? SONM Coin Neden Artıyor?

Bugün ki yazımızda güne damgasını vuran SNM Coin Nedir? sorusuna birlikte cevap vereceğiz. Son zamanlarda bulut depolama sistemleri, çok önemli bir hale geldi. Bu alandaki gelişmeler, Amazon, Microsoft ve Google gibi büyük şirketlerin gelirlerine de büyük etki etti. Son araştırmalar, bulut bilişim pazarının yüzde 36’sına Amazon, yüzde 19’una Microsoft Azure ve yüzde 8’ine ise Google Cloud’un hakim olduğunu gösteriyor. Ancak bu dağılım, önümüzdeki yıllarda blockchain tabanlı merkeziyetsiz sistemlerle değişecek gibi gözüküyor.

SONM, yukarıda verdiğimiz örnekler ile aynı alanda yarışan blockchain projelerinden bir tanesi. Peki SNM coin nedir?

Başlıklar

SNM coin nedir?

Sonm, PC’ler, madencilik ekipmanı ve sunucular dahil olmak üzere dağıtılmış müşteri düzeyinde donanıma dayalı bulut hizmetleri sağlar. İhtiyaçlarınız için donanımınızı kiralayabilir veya başka birinin bilgi işlem gücünü kullanmanıza olanak sağlar.

SNM coin ise merkeziyetsiz bulut hizmeti sağlayan, SONM platformunun yerel tokenidir. SNM, kendi platformunun içerisinde ödemeler için kullanılır.

sonm coin jpeg

SNM Coin Verileri

SNM Coin, 2017 yılında Alexei Antonov ve Sergei Ponomarev tarafından kurulmuştur. SNM Coin Ethereum ve Binance Chain blok zincirlerinin her ikisini de destekler.

  • Toplam arzı: 44 milyon 400 bin SNM
  • Dolaşımdaki arz: 44 milyon 400 bin SNM
  • Piyasa değeri: 125 milyon dolar
  • Projenin amacı: Merkeziyetsiz bulut hizmeti sağlamak.

Yukarıda belirttiğimiz gibi SONM ile kullanıcılar, donanımlarını kiralaya verip gelir elde edebiliyor veya bir başkasının donanımını da kullanabiliyorlar. Bunları yaparken, derecelendirme sisteminin avantajından da yararlanabiliyorlar. Kiralamaların yapıldığı SONM pazar sisteminde her kullanıcının geçmiş işlemlerine dayanan bir derecelendirme puanı belirleniyor. Bu sistem sayesinde kötü niyetli kişilerin platformu kullanmaması sağlanıyor. SONM platformu şuanda aktif bir şekilde kullanılıyor. Platformda şuana kadar 434 bin 583 işlem yapıldı.

SNM coin neden artıyor?

SNM Coin fiyatı, bugün sert bir artış yaşadı. Kripto para, 0.17 dolardan işlem görürken 12.25 dolara kadar yükseldi. SNM, gün içerisinde yüzde 3800 oranında değer kazandı. Bu hızlı artış, kripto paranın işlem hacmini de 10 a katladı. SNM, Binance borsası üzerinde BTC ve ETH’nin ardından en çok işlem gören üçüncü kripto para olmayı başardı. SNM’nin piyasa değeri ise bugünkü yükselişin ardından 350 milyon doları aştı ve 367 milyon doları gördü. SNM’nin bu inanılmaz fiyat artışının arkasında henüz ortaya çıkmış bir sebep yok.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

SNM Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.