bitcolojix jpeg

ShuttleSwap Türkiye’nin İlk Swap Borsası

Türkiye’nin ilk Swap borsası olan ShuttleSwap ‘in açılmasına çok az bir süre kaldı. #Bitcolojix ekosisteminin altyapı taşlarından biri olan #ShuttleSwap çok kısa bir sürede yayımlanacak.

💥Türkiye’nin geleceği çok güçlü inşa ediliyor.

shuutleswap resim

Başlıklar

ShuutleSwap Avantajları Nedir?

  • ShuutleSwap, kendi tokenlerinizi yazılım bilginiz olmadan ve çok düşük işlem ücretleri ile saniyeler içerisinde oluşturup piyasaya sürebilirsiniz.
  • Topluluk geliştirmeleriniz ve teknik destek için yardım alabilirsiniz.
  • Telegram gruplarına katılarak, gelişmeleri takip edebilir ve merak ettiğiniz soruları kolaylıkla sorabilirsiniz.

Telegram Adresi: https://t.me/ShuttleSwap

Bitcolojix Nedir?

Bitcolojix bir ekosistem platformu olarak kurulmuştur.

ShuttleSwap

Ekosistem Nasıl İşliyor?

Ekosistem BTCIX Network blok zinciri ağı üzerine inşa edilmiştir.

Hızlı ve Güvenli : BTCIX Chain’de bir blok üretimi 5 saniyeden daha kısa sürmektedir. BTCIX Network kısa süren blok üretiminin yanı sıra ekstra güvenlik önemleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Ölçeklenebilir : Blok büyüklüğünün 90 milyon GAS olacak şekilde tasarlanmış olması da blokların aldığı işlem sayılarını ciddi seviyede yükseltir.

Geliştirilmeye Açık : Geliştirilmiş ve geliştirilmeye açık merkeziyetsiz uygulamalara entegre edilebilinir.

Birlikte Çalışabilirlik ve Çoklu Zincir Destekli : Ethereum Virtual Machine (EVM) ile uyumlu olarak inşa edilen Btcix Chain, başta ETH olmak üzere, tüm EVM uyumlu zincirlerle ortak çalışabilirlik (interoperability) üzerine kurulmuştur. EVM uyumlu herhangi bir blok zincirde geliştirilmiş bir proje kolaylıkla Btcix Chain ekosisteminde de çalışabilir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

4 Yorum

  1. Geleceğin lokomotifi olmak için herşey hazır yakında herkesin dilinde olacak btcix🔥🔥🔥🔥

  2. Bitcolojix ekosistemi ciddi anlamda Türkiye ve globalde ses getirecek bir proje, cloud mining, stake, E-ticaret, eposta ile coin/token gönderme, borsanın resmi coini, swap coini, ilerleyen zamanlarda kendi cüzdanı ile yepyeni başarılara imza atacağına inanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.