SHIB ve DOGE İçin Al-Sat Noktaları!

Bu yazımızda sizler için kısa vadeli SHIB ve DOGE coin al-sat noktalarını belirledik.

Kripto para piyasası bulunduğumuz hafta içerisinde oldukça hareketsiz ve sıkıcı geçti. Bitcoin’in bu yatay hareketi gün içerisinde de devam ediyor. ABD’de ki işçi bayramı sebebiyle küresel piyasalarda ki hareketsizlik kripto paraları da vurmuş gibi gözüküyor. Analistler tarafından piyasaların bir süre daha durgun geçeceğine vurgu yapılıyor.

Rusya’nın Avrupa’ya uyguladığı ambargolar da küresel piyasaların zor duruma girmesinde oldukça önemli bir rol oynuyor. Küresel piyasalar bu durumdayken, kripto para piyasalarında 2 büyük rakip olarak tanınan Shiba ve Doge coin içinde işler pek iç açıcı gözükmüyor. Bu sebepten dolayı SHIB ve DOGE grafiklerinde belirli al-sat noktaları gözümüze çarptı. Bu noktaları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Başlıklar

Shiba (SHIB) Coin

Shiba grafiği 4 Eylül tarihinde yatırımcılar tarafından, günlük EMA 20’nin (0.000001295 dolar) üzerine atmış durumda. Ancak şuanda ayıların daha baskın durumda olduğu gözüküyor.

SHIB

Grafikte SHIB fiyatının gideceği ilk nokta (0.000001188 dolar) olarak gözükmekte. SHIB grafiğinde gözüken diğer bir veri ise günlük EMA 20’nin düzleştiği ve RSI orta noktasının hemen alt tarafında yer alması. Bu veri ise bize ayı ve boğa tarafının güçlerinin neredeyse eşit olduğunu göstermekte. Eğer Shiba fiyatı vurguladığımız fiyatın altına gelirse 0.0000010’ları beklemek yanlış olmaz. Karşıt bir durum olarak Shiba fiyatı günlük EMA 20’nin üzerine atarsa 0.0000018’leri bekleyebiliriz.

Dogecoin (DOGE)

SHIB’in 1 numaralı rakibi olan Dogecoin (DOGE), bir süredir 0.056 olan acil desteğinin üstünde bulunmaya devam ediyor. Ancak boğalar DOGE fiyatını daha yukarılara taşımakta güçlük çekiyorlar bunun en önemli sebebi küresel ekonomik kriz diyebiliriz. Diğer bir sebep ise son zamanlarda DOGE coin hakkına çıkan henüz doğruluğu netleşmeyen iftiralar bulunuyor.

DOGE günlük düşen EMA 20’nin ve olumsuz bölgedeki RSI, direnç yolunun henüz başında olduğunu gösteriyor. Bu verilerden ayıların DOGE fiyatının 0.06’nın altına düşmesi için ellerinden geleni yaptıklarını görebiliriz. Eğer ayılar bu isteklerinde başarılı olurlarsa DOGE fiyatının 0.05’in altına düşmesini beklemek yanlış olmaz. Bu olumsuz verilerin geçersiz olması için Dogecoin fiyatının 0.067’nin üstünde gün kapatması gerekir. DOGE bunu başarabilirse 0.09 seviyelerini görebileceğini düşünmekteyiz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri‘ni ve Güncel Altcoin Haberleri‘ne” ilk ulaşan siz olmak isterseniz http://Kriptokulu.com web sitemizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.