şahane hayatım dizi müzikleri

Şahane Hayatım Dizi Müzikleri

Fox TV kanalında ilk bölümü yayınlanan Şahne Hayatım dizisi dün akşam ilk kez seyircisiyle buluştu. Şahane Hayatım, genç ve dinamik kadrosuyla dikkatleri üstüne çekerken dizi müzikleri, moda ve tasarım konularında da kendini beğendirmeyi başardı. Bu makalemizde Şahane Hayatım dizi müzikleri başlığının üstünde duracağız. İşte karşınızda, Şahane Hayatım konusu, oyuncuları ve dizide çalan müzikler.

Başlıklar

Şahane Hayatım Konusu

Şahane Hayatım dizisi, izleyicilere sıradışı bir hikaye sunuyor. Ana karakterimiz Şebnem, hayata büyük haksızlıklarla başlamış ve bu haksızlıkları aşabilmek için büyük çaba sarf etmiştir. Uzun bir yolculuğun ardından, sonunda şahane bir hayat kurmayı başarmıştır. Ancak bu sakin yaşamı, geçmişinden kopup gelen suçlarla sarsılmaya başlar.

Şebnem’in sırlarla dolu geçmişi, onun peşini bir an olsun bırakmayan Niyazi (Serkan Keskin) tarafından tehdit altındadır. Bir yandan bu tehditlerle başa çıkmaya çalışırken, bir yandan da cinayet başkomiseri Mesut (Onur Tuna) ile tanışır ve aralarında karmaşık bir ilişki başlar. İşin içine “zengin koca” kelime anlamıyla olan Onur (Yiğit Özşener) da karışır ve olaylar daha da karmaşıklaşır.

Şebnem’in hayatını daha da çekilmez kılan bir diğer etken ise Onur’a musallat olmuş ve onu Şebnem’den ayırmak isteyen Melisa (Nesrin Cavadzade)’dır. Ayrıca, Şebnem’in asıl büyük düşmanı yüceler yücesi, Onur’un annesi Aysel (Sumru Yavrucuk) de hikayenin içinde önemli bir rol oynar.

Şahane Hayatım, izleyicilere aşk, entrika, gerilim ve heyecan dolu sahneler sunarken, bir kadının farklı cephelerde verdiği savaşı anlatıyor. Şebnem, geçmişiyle yüzleşirken, aynı zamanda geleceğini korumak için mücadele etmek zorundadır. Bu sarsıcı hikaye, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak. İzleyiciler, “Şahane Hayatım” konusunda tam anlamıyla hayran kalacaklar.

şahane hayatım ikinci bölüm fragmanı

Şahane Hayatım Oyuncuları

  • Şebnem Gümüşçü – Hilal Altınbilek
  • Melisa Özsoy – Nesrin Cavadzade
  • Mesut Öztürkmen – Onur Tuna
  • Ayşegül Gümüşçü – Sumru Yavrucuk
  • Onur Gümüşçü – Yiğit Özşener
  • Niyazi Adalı – Serkan Keskin
  • Didem Özcan – Gökçe Eyüboğlu

Şahane Hayatım Dizi Müzikleri

Şahane Hayatım dizisinde çalan müziklere öncelikle dizinin Jenerik müziği ile başlayalım.

Jenerik Müziği

Dizi İçi Müzikler

Şahane Hayatım 2. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Şahane Hayatım Kıyafetleri’ni de merak ediyorsanız Tvblogum.com adresinden kolaylıkla, dizi kıyafetlerini ve markalarını bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir