pitbull coin yorum

Pitbull Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Merhaba, bu yazımızda Pitbull Coin Yorum ve Pitbull Coin Geleceği başlıkları üstünde duracağız. İsterseniz lafı fazla uzatmadan yazımıza geçelim. Nedir bu Pitbull Coin?

Başlıklar

Pitbull Coin Nedir?

Pitbull Coin, 14 Şubat 2021’de kurulan bir kripto para birimidir. Kurulduğu ilk zamanlarda sadece bir coin piyasaya süren Pitbull Coin ekibi, günümüze kadar uzanan bu süreçte PIT SWAP DEX, Pitbull NFTs, PitFarm NFT Farming, PitStop Dapp, gibi alanlarda da kendilerine iş kolu yaratmayı başarmıştır.

2022’nin 3.çeyreğinde PitMag projesine de start veren Pitbull Coin ekibi projenin devamlılığı için son derece çalışkan bir şekilde yol katetmekte. Global ve Küresel olarak arkasına çok büyük bir kitle edinen Pitbull Coin, adını her yerde duyduğunuzu tahmin edebiliyoruz.

pitbull coin yorum

Pitbull Coin’in Kullanım Alanları Nelerdir?

 • Ana işlevi Pitbull Ekosistemine likidite sağlamaktır.
 • Pitbull Coin, Pitbull SWAP’ta alım-satım da kullanılabilinir.
 • Pitbull NFT platformunda NFT alım-satım yapılırken kullanılabilinir.
 • Pitbull Coin stake edilerek Pitbull Coin ödülleri kazanılabilinir.

Pitbull Coinin Kurucusu Kimdir?

Pitbull Coin’in kurucusu Pitbull sevgisi ile bilinen olan anonim geliştiricilerdir. Projenin sahipliğinden vazgeçerek, Pitbull Coin projesini topluluğa adamışlardır. Bu sayede toplulukla birlikte büyüyen ve gelişen bir coin olmuştur.

Pitbull Coin İstatistiği

 • BEP-20 alt tabanı ile oluşturulmuştur. Madenciliği bulunmamaktadır.
 • Toplam arzı 100 katrilyon adet ile sınırlandırılmıştır.
 • Güncel olarak 40 katrilyon 192 trilyon 158 milyon adet Pitbull Coin dolaşımdadır.
 • Dolaşımdaki arz toplam arzın %40.20’sine denk gelmektedir.
pitbull coin geleceği
 • 59.85 katrilyon adeti ise piyasaya bir daha sürülememek üzere yakıma gönderilmiştir.
 • Pitbull Coin, Pancakeswap üzerinden yapılan her işlemden %4’lük bir kesinti yapar. Bu kesintilerin %2’si Pitbull Coin ödülü olarak cüzdanında Pitbull Coin tutan kişilere ödül olarak dağıtılır. Diğer %2’si ise Ekosistemin büyümesi adına likiditeye eklenir.
 • Şu anki güncel fiyatı 0.00000000084 dolardır. En düşük seviyesi 0.0000000000060 dolar ile 21 Şubat 2021 tarihinde görülürken en yüksek seviyesi ise 0.000000005485 dolar ile 14 Kasım 2021’de görüldü.

Pitbull Coin Yorum ve Geleceği?

Her kripto para gibi Pitbull Coin’de bir yatırımdır. Düşükten alıp yüksekten satıp kar edebileceğiniz gibi, fiyatın ters yönlü gitmesi halinde para da kaybedebilirsiniz. Son zamanlarda küresel çaptaki ekonomik krizden dolayı büyün piyasalar uzun bir süredir negatif yolda seyir göstermektedir. Bu yüzden Pitbull Coin’in de fiyatı bu krizden etkilenmiştir.

Olası bir toparlanma döneminde Pitbull Coin’in de güzel yerleri göreceği çoğu kişi tarafından düşünülmektedir. Son zamanlarda köpek, fare, kedi gibi hayvanlarla ilgili olan coinlere olan ilginin artması ve topluluğu kuvvetli olan coinlere ilgi arttığı için Pitbull Coin’in de güzel yerlere geleceği tahmin edilmektedir.

Pitbull Coin’i Nereden Satın Alabilirim?

Pitbull Coin şuanda Gate.io, Mexc, OKX, BitTrue,  LaToken, CoinEX, Hotbit, Bitget,Digifinex, Pancakeswap gibi güvenilir borsaların hepsinde listelenmiş durumdadır.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Pitbull Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.