Okratech Token jpeg

Okratech Token Nedir? ORT Token Özellikleri

Daha önceden de sitemizde yazısını yayımladığımız Okratech Token yatırımcıları gitgide artmaya başladı. Durum böyle olunca “ORT Token Nedir?” üzerine araştırma sayıları da artış gösterdi bugün ise sizlerle birlikte yeniden ORT Token Nedir? konusuna birlikte bakacağız.

Başlıklar

Okratech Token Nedir?

Okratech Token serbest çalışma için devrim niteliğinde merkezi olmayan ve geniş bir platform olarak hareket etmek üzere tasarlanmış DeFi destekli ve kendi kendini yöneten DAO’dur.

Yalnızca B2B (Business to Business) için değil, aynı zamanda P2P (Peer to Peer) etkileşimleri için de en yüksek kalitede deneyim sağlar. Sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde Ort, dünya çapındaki iş ilanları için yetenekli serbest çalışanlarla eşleşecek. Platformun öne çıkan özelliği, işlem ücretlerinin olmamasıdır. Ort’un yenilikçi modeli, profesyonel arabuluculuğun hem işverenin hem de çalışanın en yüksek kalitede çalışma yapmasını sağlar.

GÜVENLİK

Uyarlanabilir Akıllı Platform
Milestone Ödeme sistemi aracılığıyla çeşitli büyük kripto para birimlerinde güvenli bir şekilde ödeme yapın. Ödemeleri yalnızca işten memnun kaldığınızda karşı tarafa gönderin.

Nasıl Çalışır?

okratech coin

Bir proje yayınlayın
İstediğiniz projeyi gönderin ve dakikalar içinde freelancerlardan rekabetçi teklifler alın.

okratech coin

Freelancer seçin
Freelancer profillerine göz atın. Gerçek zamanlı olarak sohbet edin. En iyisini seçin. Projenizi ödüllendirin ve freelanceriniz çalışmaya başlasın.

okratech coin

Memnun olduğunuzda ödeyin
Milestone Ödeme sistemini kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapın. Tamamlandığında ve %100 memnun kaldığınızda ödemeleri freelancera gönderin.

Okratech Token Özellikleri

Ekosistem temel özellikleri:

Sonsuz olasılıklardan birini seçin

ort coin

Yetenekli serbest çalışanlardan hızlı bir şekilde satın alma zorunluluğu içermeyen teklifler alın. Güncel canlı zaman takipçisi tutun

ort coin

Önceki çalışmalara, incelemelere ve profile göz atarak güvenilir profesyonel freelancerler bulun.

ort coin

Milestone Ödeme sistemini kullanarak güvenli bir şekilde ödeme yapın. İş tamamlandığında ve %100 memnun kaldığınızda ödemeleri serbest bırakın.

ort coin

Unvan, İş Tanımı ve Ödemeyi doldurarak dakikalar içinde HIZLI, ÜCRETSİZ ve KOLAY Rekabetçi teklifler.

ORT Coin; “Gelecekte teknolojinin daha da gelişeceğini düşünüyoruz. Blok zinciri teknolojisi, gelecekte çok önemli bir rol oynayacak. Freelancerlar çok uluslu şirketlerin altında çalışmak yerine merkezi olmayan platformlarda çalışacaklar. Geleceğimiz kısa işgücü üzerine kurulu.” dedi

Okratech Token Arzı Ne Kadar?

Okratech Coin’in arzı son zamanlarda en çok merak edilen konulardan birisi haline gelmiştir. Ekibin sıklıkla yakım yapması da bu soruların sorulmasında önemli rol oynamıştır. Ekip düzenli olarak yakım yaparak coinin arzını günden güne düşürmeyi amaçlamaktadır.

  • 5 Mart 2022 tarihinde 0.05 $ ön satış fiyatıyla satışa sunulmuştur.
  • Toplam ve maksimum arzı 900.000.000 (900 milyon) adet ile sınırlandırılmıştır.
  • Dolaşan arzı ise 91.856.000 (91.85 milyon) adettir.
  • Güncel piyasa değeri 1,002,555 (1 milyon 2 bin dolar)’dır.
  • Güncel fiyatı ise 0.0112 dolar seviyelerindedir.

ORT Token Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Bu yazımızı okuyup, kendi araştırmalarınızı yaptıktan sonra ORT Token  için yatırım yapmaya karar vermiş olabilirsiniz.

Okratech (ORT) Token , henüz büyük borsaların çoğunda listelenmemiştir ancak satın alabileceğiniz 3 tane borsa bulunmaktadır. Bu borsalar Mexc, Bittrue ve Pancakeswap’tir. (Ekip bu ay içerisinde yeni listelenmeler olacağını belirtmiştir.)

  • Kendinize en uygun ve sizin için güvenli olduğunu düşündüğünüz bir borsayı seçerek işleminizi kolayca yapabilirsiniz.
  • Borsayı seçtikten sonraki adımda ise para yükleme işlemini yerine getirerek, ORT Coini alabilir ve cüzdanınızda tutabilirsiniz.
  • Bu işlem için daha öncesinde yazmış olduğumuz kripto para borsası seçilirken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı okuyabilir kendinize en uygun borsayı rahatlıkla seçebiliriz.

Sosyal Linkler:

Web Site: https://ortcoin.org

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

4 Yorum

  1. CEO ve ekip harıl harıl çalışıyor uzun. Vadede güzel işler çıkarır 🚀🚀🚀🚀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.