mobox coin gelecegi ve yorumlari 2023 cSJM4lP2

Mobox Coin Geleceği ve Yorumları 2023

Kriptokulu.com  Mobox, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışan bir platformdur. Oyun severlerin dikkatini çeken Mobox nedir? MBOX coin nasıl alınır? Merak edilen soruların yanıtları…

Başlıklar

Mobox Nedir, Nasıl Çalışır?

Mobox, blockchain tabanlı bir oyna-kazan platformudur. Fiyatsız oyun konsepti ile, oyundan kazanma potansiyelini teşvik etmek için tasarlanmıştır. 2021 yılında oluşturulan Mobox, blokzinciri oyunları ve platformları ortasında NFT birlikte çalışabilirlik çağını başlatarak her bir metaverse’ü NFT’ler aracılığıyla bağlamayı amaçlamıştır. Ayrıyeten Mobox, Blockchain oyun başlıklarına ait NFT’lerin faydasını geliştirmek ve çeşitli çabalarla ek fayda sağlamayı hedeflemektedir. Mobox, eşsiz, oynaması fiyatsız, topluluk odaklı bir “GameFi” platformu oluşturmak için merkezi olmayan finans (DeFi) ile oyun teorisi mekaniğini birleştiren, oynayarak kazanılan (P2E) bir blockchain oyun platformudur.

Ayrıca Mobox, lokal MBOX coin ve MBOX sahiplerinin platformun parametrelerinde değişiklik yapmak için teklifler üzerinde oy kullanabilecekleri, merkezi olmayan bir otonom tertip (DAO) tarafından yönetilmektedir. Mobox, oyuncuların oyun boyunca görevleri tamamlayarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan, güçlü bir iktisada sahip bir oyun havuzu oluşturmuştur. Mobox’ta oyuncuların mükafatları biriktirme hızlarını belirleyen bir “hash gücü” puanı bulunur.

Oyuncular, kesinlikle niteliklere sahip makul MOMO NFT kümelerini tutarak karlarını optimize etmek için hash güçlerini artırabilir. Ayrıyeten, daha yüksek hash oranları, daha yüksek seviyeli savaşların, ekipmanların ve oyunların kilidini açmaktadır. Ayrıyeten Mobox kripto oyun ekosistemi, oyuncuları iştirakleri ve maharetleri için ödüllendiren merkezi olmayan bir kazan-kazan platformudur. Getiri çiftçiliği, NFT oluşturma, çeşitli gelir akışları ve oyun seçenekleriyle Mobox, Binance Smart Chain (BSC) ekosistemindeki en hoş performans gösteren kripto oyun projelerinden biridir.

Mbox Coin Geleceği 2022 - Mobox Coin Alınır Mı?

MBOX Coin Nedir?

Mobox ekosisteminin kripto para ünitesi MBOX coin’dir. MBOX, Binance Smart Chain üzerinde BEP-20 akıllı kontratı ile oluşturulmuş bir yönetişim token’ıdır. MBOX, oyunlaştırılmış ödül sistemlerinin kıymetli bir kesitidir ve platform genelinde ekonomik bir teşvik görevi görmektedir.. Ayrıyeten, protokol yönetişiminde MBOX kullanılmaktadır. Bu sebeple, MBOX stake eden kullanıcılar, hangi yeni oyunların entegre edilmesi gerektiğine ve ekosistemin nasıl gelişmesi gerektiğine karar vermek için teklif sunabilmekte ve oy kullanabilmektedir.

Ek olarak, MBOX stake eden oyuncular, yönetişimde kullanılmak üzere ve MOMO çiftçi etkinlikleri için bir bilet olarak MBOX kazanabilir. Kullanıcılar MBOX ile oyun içi öğeler, ek savaş mühleti, daha hızlı varlık yükseltmeleri satın alabilir ve oyun içi mükafatlar için çekilişlere katılabilir. Bu sayede kullanıcılar, daha yüksek kaliteli öğelere ve kaynaklara erişerek oyunlarda daha hızlı ilerleyebilmektedir.

MBOX Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Mobox platformunun lokal kripto para ünitesi MBOX coin, birçok kripto para borsasında listenmektedir. Bunlara örnek olarak; Binance, KuCoin, PancakeSwap (V2), Huobi, Gate.i.o, Bitget, Binance TR, LBank, MEXC, CoinEx, Bitrue üzere platformlar verilebilir.

MBOX satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu platformlardan birine üye olmalı ve hesap açmalıdır. Üyelik süreçlerinin ardından kimlik doğrulanmalıdır. Hesaba bakiye yüklenmesinin ardından alım satım sayfası açılır ve istenilen ölçüde MBOX coin satın alınabilir. Satın alınan MBOX coin’ler, süreçlerde kullanılabilir ya da daha sonra kullanılmak üzere inançlı cüzdanlarda saklanabilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.