MetaSetGo

MetaSetGo Nedir? MetaSetGo Coin Geleceği

MetaSetGO, Binance Akıllı Zincir tabanlı merkezi olmayan bir simgedir. Ekip, kullanıcıların dünyanın dört bir yanındaki akranlarıyla etkileşimde bulunurken ve sosyal etkileşim ve oyunların keyfini çıkarırken pasif gelir elde etmelerine yardımcı olmak için birden fazla yardımcı program oluşturuyor.

$MSGO jetonunun sahipleri büyük bir sürpriz bekliyor. Token ile gerçekleştirilen tüm işlemlerden elde ettikleri fayda olarak %5 $BUSD ödülü alacaklar. Ödüller, projeden pasif olarak gelir elde etmelerini sağlamak için cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılacaktır.

Bunu vurgularken, “Yaklaşan token lansmanları konusunda sizi daha iyi hissettirecek bir sigorta ile kendi Launchpad’imizi piyasaya süreceğiz. Kendi NFT Dapp’imizi ve ayrıca ödüller sunacak bir sosyal Dapp’ı oluşturacağız.” Bunlar, kullanıcılar için kullanıcı dostu ve sosyal olarak kabul edilebilir bir ekosistem oluşturma hedefine ulaşmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, geri satın alma ve yakma için tutulan %1’lik bir pay vardır; bu, kâr Yeniden Dağıtımı için %3 ödülle birlikte stratejik olacaktır.

meatsetgo

Başlıklar

Oyun ve Metaverse

MetaSetGO ekibi, oyuncuların savaşlarda oyun becerilerini test edebilecekleri tam otomatik bir oyuncuya karşı oyuncu oyunu yarattı. Özelleştirilebilir oyun sayesinde turnuvalara katılabilirler.

Oyuncular finansal güçlerine göre bahis oynayabilir ve çok çeşitli ödüller kazanabilecekleri herhangi bir oyun veya turnuvaya katılabilirler. Bu, daha fazla eşantiyon ve daha büyük ödüller sunan aylık GrandPrix turnuvalarının yanı sıra. Ayrıca istekli üyeler için en iyi oyuncular olma ve turnuvalara katılma teşviklerine ek olarak haftalık ve aylık ödüller kazanabilecekleri Liderlik Tablosu için mücadele etme fırsatı da vardır.

Metaverse tabanlı oyun eğlenceli olacak. Oyuncular tek başlarına savaşmayacaklar. Onları neşelendirecek, oyuna hayat verecek seyirciler var. Kazananlara iPhone, PS5, dizüstü bilgisayar ve destekçilere yönelik diğer teşvikler gibi çeşitli ödüller vermek için rastgele çekilişler yapılacak. Yeni üyeler çeşitli yeni oyunları ücretsiz denemeye davet edilir. Kullanıcılar için on PvP oyunu mevcut olacak. Bunları, yakında Apple ve Android kullanıcıları için farklı platformlarda indirilebilecek olan MetaSetGO meta veri tabanı aracılığıyla oynayabilirler.

metasetgo

Sosyal Uygulama

MetaSetGO, DeFi ve NFT’leri Crypto SocialVerse’de birleştiren İLK Kazanılacak Paylaşılan WEB3 Mobil Uygulamasıdır. MetaSetGO uygulaması ana aktivite gruplarına ayrılmıştır **Paylaş-Kazan: YARATICI kullanıcılarının içeriklerini paylaşabileceği ve ödüller kazanabileceği yerler: Videolar, Canlılar ve Hikayeler. Her kullanıcı, uygulamada paylaştığı her içerik için biriktirdiği görüntüleme sayısına bağlı olarak $MSGO Token kazanabilecektir, bu nedenle bir video ne kadar çok viral olursa, kazanç o kadar yüksek olur. Toplanan jetonlar, NFT Market’te alışveriş yapmak için kullanılabilir veya takas edilmek üzere kişisel Cüzdana aktarılabilir (LevelUp bölümüne bakın).

Topluluğun en yaratıcı ve sevilen kullanıcıları, LevelUp sistemi sayesinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik edilecek. Büyüyen Seviye, her kullanıcının kazançlarını önemli ölçüde artırmasını garanti edecek, bu şekilde herkes gerçek bir MetaSetGO STAR olmak için içeriğini geliştirmeye teşvik edilecektir. Sadece bu değil, kullanıcılar da becerilerini sergilemek için oyunlarını Metaverse ve Games’ten sosyal uygulamaya gerçek zamanlı olarak canlı yayınlama olanağına sahip olacak.

Sosyal Linkler:

Website: https://www.metasetgo22.com/ 

Telegram:http://t.me/MetaSetGo

Twitter:https://www.twitter.com/metasetgo22

TikTok:https://www.tiktok.com/@metasetgo22

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.