metacade en buyuk cevrimici kazanmak icin oyna oyun salonunu kuruyor sponsorlu L8cPsnXF

Metacade, En Büyük Çevrimiçi “Kazanmak İçin Oyna” Oyun Salonunu Kuruyor (Sponsorlu)


Kriptokulu.com

Metaverse oyun kesimi, oyuncuların konsol ve bilgisayar oyunlarından uzaklaşarak “kazanmak için oyna” (Play-to-earn) oyunlarından pasif gelir elde etmeye başlamasıyla büyümeye devam ediyor.

Uzmanların, GameFi alanında günümüz ile 2027 ortasında yıllık yüzde 70’e varan bir büyüme öngörmesi ve kesim büyüklüğünün neredeyse 70 milyar dolara ulaşmasıyla birlikte, yeni metaverse projeleri desteklenecek en tanınan yatırım fırsatı haline gelmeye devam ediyor.

İşte tam da bunu yapmaya hazır görünen bir GameFi projesi, en kapsamlı çevrimiçi oyun salonunu kurmayı amaçlayan yeni bir platform olan Metacade’dir.

Metacade Nedir?

, en geniş çevrimiçi oyun yelpazesinin yanı sıra oyun meraklılarından oluşan özel bir topluluk oluşturan orijinal bir metaverse oyun projesidir. Platform, en âlâ şimdiki P2E oyunlarının yanı sıra geçmişten gelen harika bir dizi klasik oyunla geçmişi, bugünü ve geleceği tek bir noktada bir ortaya getirecek. Platform daha da ileri giderek, yeni jenerasyon çevrimiçi oyunları desteklemek için Metagrantlar ve iş ilanları üzere araçlar da sunmayı amaçlıyor.

Projenin whitepaper‘ında sunulan heyecan verici ve yenilikçi yol haritası, önümüzdeki yıllarda tüm bölümün takip edeceği bir plan oluşturarak, metaverse oyun kesiminde bir dönüm noktası, bir ihtilal ve yeni bir pazar önderi yaratacak üzere görünüyor.

Örneğin, kapsamlı P2E düzeneğinin yanı sıra, topluluk kullanıcılarının para kazanması ve bu yatırım fırsatından yararlanması için birkaç diğer yol daha var. Oyuncular, Metacade’in merkezde yayınlanan her toplumsal içeriği ödüllendiren Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) programı aracılığıyla öbür oyuncularla toplumsal etkileşime girmeye teşvik ediliyor. Bu, oyun incelemelerinden alfa paylaşımına, öbür oyuncuların oyunlarda karşılaştıkları zorluklara karşı trikler vermeye ve canlı sohbetlere katkıda bulunmak üzere çeşitli pratik şeylere uzanıyor.

Metacade tarafından sağlanan yatırım fırsatındaki öbür programlar ortasında, kullanıcıların çevrimiçi turnuvalara ve ödül çekilişlerine katılmak için mahallî MCADE jetonlarını yatırdıkları Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış) ve topluluk üyelerinin iş, beta test fırsatları bulabileceği ve 2024’ten itibaren Web3 sanayisindeki en heyecan verici tam vakitli fırsatlara başvurabileceği Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) yer alıyor.

Metacade nasıl çalışıyor?

Metacade platformunun gerisindeki güç, platform üzerindeki tüm süreçler için kullanılan ve projenin gelişimi için teşvik sağlayan MCADE tokenıdır. Finansman, Metacade’i daha sağlam bir yatırım fırsatı haline getiren hem iç hem de dış çeşitli kaynaklar aracılığıyla sağlanmaktadır. Topluluk üyeleri, Compete2Earn şemasının bir kesimi olarak tokenları stake ederek yahut geniş yelpazedeki fiyatlı oyunları deneyimlemek için ödeme yaparak katkıda bulunabilirler.

Dış finansman, merkezdeki reklâm alanının satışı yoluyla Metacade’in kendi kendini finanse edebilen ekosistemine akar. Dışarıdan şirketler, oyunlarını çevrimiçi olarak yayınlamak için Metacade’in launchpad aracını kullanabilir ve platform ek olarak Work2Earn programının bir modülü olarak Web3 ve GameFi iş ilânlarını iş panosunda barındırmayı amaçlamaktadır.

Bu finansman, oyunculara içerik yayınladıkça ve oyunlarda ilerledikçe mükafatlar vermek için gerekli sermayeyi sağlayarak platformun genel GameFi sanayisinin öncülüğüne hakikat devam eden gelişimine öncülük ediyor ve onu daha cazip bir yatırım fırsatı haline getiriyor.

Metacade: Bir GameFi Öncüsü Olma Yolunda

Metacade’in planları ortasında tartışmasız en ileri ve heyecan verici özellik, 2023 yılının 3. çeyreğinde başlatılacak olan Metagrants programıdır. Topluluk üyeleri ortasında yeniliği teşvik etmeyi ve nihayetinde Metacade’i ve yeteneklerini metaverse oyun ihtilalinin öncüsü haline getirmeyi amaçlayan Metagrants, Metacade’i eşsiz bir GameFi platformu yapan değerli bir ögedir.

Geliştiriciler, sırf Metacade için yeni P2E oyunlarının geliştirilme sürecine yönelik hibe takviyesi almak üzere müracaatta bulunmaya teşvik ediliyor. Her müracaat bir havuzda toplanarak MCADE token sahiplerinden oluşan topluluğa sunuluyor ve onlar da en beğendikleri fikirlere oy veriyor. En çok oyu alan projeler, 2024 yılının 1. çeyreğinden itibaren sanal oyun salonuna çıkmadan evvel geliştirme evresi boyunca oyuna dayanak sağlamak için finansmanla ödüllendiriliyor.

Metacade, Metagrants programı sayesinde daha sağlam bir yatırım fırsatı haline gelirken, bundan genel GameFi kesimi de faydalanıyor. Metacade, cazip yeni P2E oyunlarının piyasaya sürülmesi sayesinde topluluğunu büyütürken, en yeterli Web3 yetenekleri bölümde çalışarak kıymetli bir tecrübe kazanıyor, iş panosu aracılığıyla bir sonraki fırsatlarını bulmaları için onlara gerekli imkânlar sunuluyor ve gelecek yıllarda Web3 gelişiminin ön saflarında yer almaları sağlanıyor.

MCADE: 10 kat çıkar gerçekçi mi?

Metacade’in presale aktifliği, gaye kitlesi için son derece tanınan bir yatırım fırsatı oldu. Platform, piyasaya sürülmesinden bu yana 10 hafta içinde 5 milyon dolar üzere çarpıcı bir yatırım topladı ve ivme artmaya devam ettikçe bu ölçü $7m’a kadar çıktı.

MCADE, presale’ın devam eden etapları boyunca pahasını artırarak kesin fiyatı olan 0,02 dolara ulaşacak ve bu noktada herkesin kullanımına sunulmak üzere merkezî ve merkezî olmayan borsalarda halka açık bir yatırım fırsatı olarak piyasaya sürülecek. Uzmanlar, MCADE’e olan talebin artacağını ve erken yatırım yapanların büyük yararlar elde edeceğini öngörmektedir. 2023 yılında bu yatırım fırsatından 10 kat daha fazla getiri elde edilmesi mümkün görünmektedir.

Yatırımınızdan 10 kat çıkar elde edebilmek için MCADE en âlâ seçeneğiniz olabilir

MCADE’in mevcut presale fiyatı olan 0,014 dolar düzeyi, bugün düşüşte olan piyasalar göz önüne alındığında bile epeyce düşük görünüyor. Metacade’in metaverse’in rastgele bir yerinde çevrimiçi olarak sunulan geniş kapsamlı oyun yelpazesi ve uzun vadeli GameFi öncüsü olma planları düşünüldüğünde, çıkar potansiyeli önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da büyük uzun vadeli yararlarla gölgede kalabilir.

Bu da MCADE’in presale aktifliğini, yeni sıcak kripto tokenı arayan yatırımcılar için kaçırılmaması gereken bir potansiyelli proje haline getiriyor.

Metacade presale’ına katılabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.