loopring coin

Loopring Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Loopring Coin tokeni LRC’dir. Ethereum tabanlı olarak üretilen Loopring, kripto para dünyasında isim yapmayı başarmıştır. Farklı borsalarda listelenmeyi başarmış ve sağlam temeller üzerine oturduğunu kanıtlamıştır. Loopring coin yorum ve geleceği hakkında merak ettiğiniz ne varsa yazımızda bulabilirsiniz.

2017 yılında piyasaya çıkan Loopring, DEX üzerine kurulu bir sistemin ürünüdür.Merkeziyetsiz borsaların daha da geliştirilmesini amaçlar.Ethereum blok zincirinde yer alması da coinin geleceği konusunda olumlu görüşlerin olmasını sağlar.

2017 yılında piyasaya çıksa ve İCO ile kendisini gösterse de ilk borsa işlemlerine LRC 2019 yılında başlamıştır. Aradan geçen zaman içerisinde de farklı borsalarda listelenmeyi başarmıştır. LRC listeleyen borsalar arasında elbette dünyaca ünlü Binance borsası da vardır.

Başlıklar

Loopring Coin (LRC) Nedir?

LRC, merkeziyetsiz borsaların geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla üretilmiştir. Kripto paraların bu anlamda ortaya çıkan açığını kapatmak üzere karşımıza çıkar. Sektördeki açığı değerlendiren ve bu anlamda önemli bir konuma gelen LRC, ismini de herkese duyurmayı başarmıştır.

loopring coin yorum

Loopring coin nedir sorusu ile gündeme gelen LRC token, 2020 yılında günlük olarak – 200 milyon dolar işlem hacimlerini görmüştür. O zaman diliminde sık açılan borsaların geliştirilmesinde kullanılmıştır. Elbette bu gelişim esnasında zincir üzerinde yapılan işlemlerde de LRC token kullanılmıştır. Bu durumda günlük seyreltilmiş işlem hacminin artmasına neden olmuştur.

LRC Listeleyen Borsalar Hangileri?

2007 yılında İCO yapılan LRC, Daniel Wang tarafından kurulmuştur. Bu andan itibaren kripto para dünyasına hızlıca giriş yapmış ve pek çok farklı borsada listelenmeyi başarmıştır. LRC satın alabileceğiniz borsalar şunlardır:

 • Binance
 • Coinbase
 • Kucoin
 • Bithumb
 • Kraken
 • Gate.io
 • Bybit
 • Huobi

Bunun gibi farklı borsalarda kendisini belli eden LRC, her anlamda karşımıza profesyonel olarak çıkmaktadır. İyi bir gelişimci ekibine sahip olan Loopring coin, gelecek vaat eden bir projeye sahiptir. Bu anlamda da LRC listeleyen borsalar olarak karşımıza onlarcası çıkar ve çoğu da sektörün önde gelenleridir.

Loopring Coin İstatistikleri

LRC istatistikleri olarak 2017 yılından bu yana pek çok farklı bilgi karşımıza çıkar. LRC hakkında ortaya çıkan verilerbaz alındığı zaman karşımıza Loopring hakkında çıkan bilgiler şunlardır:

 • Maksimum arz: 1.374.513.896,00
 • Dolaşan arz: 1.373.873.437.00
 • ATH: 10.11.2021 – 3.83$
 • Tüm zamanların en düşük değeri: 18.12.2019 – 0.01986$
loopring coin geleceği

Bu yazıyı yazdığımız zamanlarda ise LRC ortalama olarak 0.20$ seviyesinin üzerinde seyretmekte idi. Görüldüğü üzere ATH yapmış olan bu coin özelinde sizler de en hızlı şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz borsalardan hemen Loopring alabilir ve sonrasında ister stake eder isterseniz %10 – %20 gibi oranlarda kar yaparak satış yapabilirsiniz.

Loopring Coin Güvenilir Mi?

Loopring coin madenciliği yapılamayan bir kripto paradır. Bu nedenle toplam arzı sabittir ve fiyat üzerinde çok bir etkisi yoktur. Hatta arzının büyük bir kısmı da dolaşımda olduğundan dolayı fiyat konusunda arzın bir etkisi yoktur.

LRC için karşımıza çıkan 3 özellik vardır. Bunlar:

 • Güvenilir
 • Yüksek prim veren
 • Düşük maliyetli

Bu özellikleri ile dikkat çeken LRC, 2022 itibari ile kripto paralarda yaşanan değişimler ile birlikte kendisine yer bulmuştur. Özellikle sektördeki düşüşten etkilenmiş ve minimal düzeylerine doğru adım adım ilerlemiştir. Ancak ilerleyen dönemlerde tabanının son derece sağlam olması coin için oldukça önemlidir.

Loopring coin güvenilir mi sorusunu soran kişiler için coinin güvenilir bir liman olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kripto dünyasındaki genel yapı itibari ile LRC’nin de olası siyasi gelişmelere bağlı olarak kurunda oynaklık yaşayabileceğini bilmek gerekir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Loopring Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.