kripto kesiminin yapay zekaya olan ilgisi azaldi zBStvn5J

Kripto Kesiminin Yapay Zekaya Olan İlgisi Azaldı!


Kriptokulu.com

CryptoSlate’den alınan bilgiler doğrultusunda, kripto dalının piyasa kıymeti yüzde 15,76 artarken, yapay zeka kripto aramaları yüzde 64 oranında azaldı.

Kripto kesimi için son vakitlerde trend haline gelmiş olan “Yapay Zeka” konusuna duyulan ilgi, kripto piyasa pahası artmasına karşın düşüş eğilimine geçmiş durumda. CryptoSlate’in paylaşmış olduğu datalar ışığında, son vakitlerin tanınan konusu Yapay Zeka’ya duyulan ilgi azalmaya başlamış durumda.

Kripto Tarafında Yapay Zeka Aramaları Giderek Azalıyor

CryptoStale’in yayınlamış olduğu bilgiler, Yapay Zekaile ilgili kripto para ünitelerine duyulan ilginin giderek azaldığını gösteriyor. Google Trends’den alınan bilgiler, 7 Şubat tarihinde Yapay Zekaya duyulan ilginin tepe yaptığını gösteriyor. Yapay Zeka aramalarının 7 Şubat tarihinde zirve yapmasından sonra Yapay Zekayla ilgili Google aramalarında gözle görülür bir düşüş yaşandı.

Kripto bölümünde devir periyot yaşanılan furyalara Yapay Zeka da katılmıştı. Son vakitlerin süratle tanınan hale gelen konusu Yapay Zeka, yalnızca kripto tarafında değil küresel manada da insanların dikkatini çekmiş durumda. Kripto tarafı için Yapay Zekaya duyulan ilgi azalmaya başlamış olsa da dünya genelinde bu teknolojiye duyulan ilgi süratle devam ediyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.