keep coin yorum

Keep Coin Yorum ve Geleceği! Keep Network

Keep Network, tokeni olan KEEP ile birlikte piyasalarda yerini 2017 yılından beri yerini almıştır. Kripto para dünyasında özel verileri depolamak ve saklamak üzerine tasarlanmıştır. Farklı bir coin olması, gizliliğe önem vermesi ve merkeziyetsiz yapısı coini ilgi çekici hale getirmektedir. Keep coin nedir sorusu ile sizler de bu coin hakkında merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Yazımızda ayrıca Keep coin yorum ve geleceği hakkında da bazı ipuçları bulacaksınız.

Keep coin pek çok borsada listelidir.Hala da listelenmeyi beklediği pek çok borsa vardır. Bu durumda coin fiyatının hala bariz artışlar yaşayabileceğini göstermektedir. Yerel tokeni KEEP olan Keep Network bu anlamda karşımıza sağlam temellere dayalı bir şekilde çıkmaktadır. Özellikle KEEP staking yaparsanız o zaman coinin geleceğinde sizler de söz sahibi olursunuz.

Başlıklar

Keep Coin Nedir?

Keep coin, özel verileri gizli bir şekilde saklamak üzere tasarlanmıştır. İnsanlar, bu coin ile birlikte özel bilgilerin tamamını saklayabilirler. Gizlilikten ödün vermeden farklı ağlarda da bu verilerin kullanıma sunulmasını sağlayabilirler.2017 yılından beri kripto para dünyasında yer alan Keep Network bu anlamda üstlendiği rolü devamlı olarak ileriye taşımayı hedeflemektedir.

keep coin yorum

KEEP listeleyen bazı borsalar şu şekildedir:

 • Coinbase
 • Kraken
 • Paribu
 • Bitvavo
 • Gate.io
 • Bitrue

Bunun gibi önemli borsalarda listeli bir halde bulunan KEEP satın almak için USDT, ETH ve USD gibi farklı parametreleri kullanabilirsiniz. Elbette bu parametreler borsadan borsaya değişmektedir.

Keep Coin Kurucusu Kimdir?

Keep coin kurucusu; Matt Luongo ve Corbin Pon olarak karşımıza çıkar. 2017 yılında piyasaya sürdükleri Keep Network ile birlikte bu isimlerde piyasada tanınmaya başlamıştır. Pek çok farklı şirketten destek alarak hızla büyüyen KEEP, gizliliğe verdiği önem ile herkesin takdirini kazanmıştır. Bu anlamda coini destekleyen şirketler;

 • Polychain
 • Draper Associates
 • Fenbushi
 • A. Capital
 • ParaFi
 • Collaborative

Bunun gibi farklı şirketlerin desteklediği Keep ile birlikte sizler de alım ve satımlarınızı farklı borsalardan yapabilirsiniz. Hatta KEEP stake ederseniz eğer o zaman bu coinin geleceği hakkında da söz sahibi olma şansınız olur.

keep coin geleceği

Keep Coin Fiyatı

Keep coin fiyatı itibari ile sizlere harika fırsatları bir arada sunmaya devam ediyor. Çünkü fiyatı her bir yeni listeleme ile birlikte değer kazanmaktadır. Hala Binance borsasında listelenmemiş olması da coinin önünün açık olduğunu bizlere göstermektedir. Keep coin fiyatını takip ederseniz eğer düşükler ve yükselişler ile ilgili ticaret yapabilirsiniz. KEEP, yukarıdaki borsalardan alım ve satım yapabilir veya fiyatını takip ederek dip / tepe noktalarda ticaretinize yön verebilirsiniz.

Keep Coin Yorum ve Geleceği

Kripto para borsalarında yaşanan dalgalanmalar bu para birimlerinin sorgulanmasını sağlamıştır. Esasına bakarsanız eğer Bitcoin dahi sorgulanırken Keep Network sorgulanması gereken bir diğer coindir. Ancak araştırmalarımızı yaptığımızda Keep coin güvenilir mi sorusunun yanıtını olumlu olarak görmekteyiz.

Öncelikli olarak sektörde 2017 yılından beri coinin var olması bizlere ciddi bir ipucu sağlamaktadır. Ayrıca arkasında olana ve coin için yatırım yapan şirketleri de yazımızca sizinle paylaştık. Toplam piyasada 1 milyar adet olması ve daha fazla olamayacak olması da coin fiyatı üzerine spekülasyon oluşmamasını sağlamaktadır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ise karşımıza güvenilir bir coin çıkmaktadır.

Kripto paraların bir kısmı Keep Network gibi diğer kripto paralarda yaşanan açıkları gizlemek ve kapatmak üzere ortaya çıkmıştır. KEEP token ise gizlilik konusunda yaptığı çalışmalar ile kendini göstermiştir. Keep coin alarak stake edebilir veya cüzdanlarınızda bu coin için bir yer ayırabilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Keep Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.