jasmy coin jpeg

Jasmy Coin Nedir? Jasmy Coin Yorum ve Geleceği

Büyük teknoloji firmaları, veri alanında çok daha güçlü olmayı hedeflemektedir. Ancak bunun önündeki en büyük engel gizlilik, güvenlik ve kullanıcı kontrolü gibi bir takım sorunlardır. Jasmy Coin inde içerisinde yer aldığı kripto para projelerinde daha iyi güvenlik ve veri kontrolünün sağlanması hedeflenmekte ve oluşturulmaktadır.

Başlıklar

JASMY Coin Nedir?

Jasmy 2016 yılında Tokyo’da kurulmuş olan bir blockchain ağıdır. Kurucusu ise Kunitake Ando’dur. 2021 yılına gelindiğinde ise JASMY coin, Japon kripto borsası BITPoint Japan’da işleme sokulmuştur.

JASMY’nin ana hedefi Nesnelerin interneti ve metaverse alanlarında veri paylaşımını ve güvenliği sağlamaktır.

JASMY, kendi ağı üzerinden köprüler oluşturmuş ve bu köprüler yardımı ile de metaverse uygulamaları ile doğrudan veri akışı gerçekleştirmektedir. Bu durum JASMY kullanıcılarına veriden para kazanma yolunu açmaktadır.

Jasmy, ayrıca metaverse ekosistemi içinde optimize edilmiş bir merkeziyetsiz depolama hizmeti de sunmaktadır.

WEB 3 ün yayınlanması ile beraber JASMY, metaverse tabanında orijinal bir ağ kurma imkanına kavuşmuştur.

jasmy coin nedir

JASMY Ekibi

JASMY coin projesinin arkasında oldukça deneyimli ve sıradışı bir ekip yer almaktadır. Oldukça güçlü olan bu ekibin başında ise Sony Corporotion yedinci başkanı Kunitak Ando yer almaktadır. Ayrıca bir gurup eski Sony çalışanı da bu projede yer almaktadır.

Ekip içerisinde bir dönem Sony Style’ın yöneticiliğini yapan Kazumasa Sato ve oldukça eski dönemlerden beri Sony’de çalışan Tadashi Morita’da yer almaktadır.

JASMY projesinin arkasında yer alan bu gurup ayrıca JASMY Ligi girişimini de başlatmıştır.

JASMY Coin Avantajları Nelerdir?

JASMY coin pek çok kripto para borsasında işlem yapan yatırımcılar için oldukça ilgi çekici görünmektedir. Bunun nedenleri ise şu şekildedir;

  • JASMY coin, eski yatırımcılarına kar sağlamaktadır.
  • Oldukça istikrarlı bir fiyat performansı ortaya koymaktadır.
  • Uzun vadeli bir yatırım olarak algılanmalıdır. Zira bu noktada pek çok analist uzun vadede yapılacak olan yatırımın, yatırımcı açısından olumlu sonuçlar doğurabileceği belirtilmektedir.
  • JASMY, kripto para dünyasının altını gibidir. Pek çok yatırımcı için dalgalı denizde sığınılacak liman olarak görülmektedir.

JASMY Coin (JASMY) Nasıl ve Nereden Alınır?

JASMY, günümüzde aktif olarak işlem yapan pek çok kripto para borsasında işlem görmektedir. JASMY coin satın almak için JASMY’nin işlem gördüğü kripto para borsalarından istenilen birine üye olunmalıdır. Açılan hesabın onaylanması ve gerekli likiditenin hesaba aktarılması ile beraber güncel fiyatlar üzerinde JASMY token satın alma işlemi gerçekleştirilmektedir.

jasmy coin yorum

JASMY Coin Geleceği Nasıldır?

JASMY projesi ile kişisel veriler, ait olduğu kişide kalmalıdır. Bu sebep ile veri paylaşımını ve güvenliğini sağlamak öncelikli olarak sağlanmaktadır.

JASMY platformundaki şirketler ve müşteriler arasında güven ilişkisine dayalı olarak, verilerin güvenli bir şekilde değiş tokuş edilmesine imkan tanınır.

JASMY, kullanıcı odaklı yeni bir bir bilgi çağı inşa edilmesi için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştirecektir.

JASMY tarafından gerçekleştirilen teknoloji ile kullanıcılar, kimler ile iletişim halinde olacağına ve verilerini satabileceğine karar verebilmektedir.

JASMY Coin Yorum

 JASMY altında yatmakta olan teknoloji ve sunulan yenilik onu çok yönü bir proje haline getirmek ile kalmıyor, aynı zamanda oldukça heyecan verici bir geleceğin hayal edilmesine de olanak sağlıyor. Kripto para borsası oldukça değişken olmasına rağmen JASMY coin, dalgalanmalara karşı oldukça fazla direnç göstermektedir.

JASMY coin, Japonya merkezlidir. JASMY token sadece dijital işlemler için değil, aynı zamanda Japon Yeni ve ABD Doları gibi para birimleri ile işle görebilmektedir. JASMY sertifika sahibi olan bir coindir. Bu neden ile büyük şirketler tarafından oldukça güvenilir bulunmaktadır.

Son Dakika Kripto Para Haberleri‘ni ve Güncel Altcoin Haberleri‘ne” ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Jasmy Coin resmi web sitesine buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.