ink nedir ink coin gelecegi ve yorum Qu137tTp

INK nedir? INK Coin Geleceği ve Yorum

INK nedir? INK, Consortium Blockchain ağlarının birlikte çalışabilirlik sorunlarını çözmeye odaklanan bir protokoldür. Kriptokulu.com olarak bu makalede INK nedir, ne sunar, INK coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır üzere merak edilen soruları yanıtladık. Gelin Consortium ağlarının mevcut sıkıntılarına ağırlaşan bu projeyi birlikte inceleyelim.

Başlıklar

INK nedir?

Yaratıcı endüstrinin, zincirler ortası bir protokole muhtaçlığı son derece yüksektir. Kısım, uzun bir geçmişe sahiptir. Birebir vakitte son derece canlı, yenilikçi ve sonsuz atılımları barındırmaktadır. Yenilikler ve atılımlarla birlikte, pazar muazzam bir biçimde büyümüştür. Kaliteli IP’lerdeki kıymetler büyütülür ve çok daha büyük ölçüde kullanılır. Bu noktada birlikte çalışabilirlik problemlerine INK protokolü analiz sağlar. INK, Consortium Blockchain, Cross-chain ve Public Blockchain birlikte çalışabilirliğinin birleşik gücünden yararlanır.

Proje ne tıp hizmetler sunar?

INK, bu konularda endüstrilerin birlikte çalışabilmesine imkan tanırken, merkeziyetsiz bir analiz olarak hizmet verir. Kendi Blockchain ağına da sahip olan INK, yaratıcı beyinlere hitap eden bir projedir. Bununla birlikte mevcut olarak kullanıcılarına sunduğu bir dizi hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler, birlikte çalışabilirlik, merkeziyetsizlik ve Blockchain teknolojisi aracılığıyla kullanıcılara âlâ bir deneyim sunmaktadır. Sonuç olarak, Blockchain üzerinde yapılan her süreç ebediyen bir bloğa kaydedilmektedir. INK ağı şunları içerir;

  • Fikri mülkiyet odaklı varlık transferi,
  • Endüstriyel uygulama için teknik, zincirler ortası ve iş odaklı analizler,
  • Merkeziyetsiz içerik üretimi için Blockchain tabanlı bir altyapı,
  • Kullanım durumları için hükümran bir Consortium Blockchain,
  • Dünyaca ünlü bir Public Blockchain’e dayalı token, dApp ve öteki ekosistemler.

INK coin nedir? Ne işe yarar?

INK coin, INK ağının yardımcı program tokenidir. Bu altcoin, yaratıcı endüstrideki tüm ekonomik davranışlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Buna göre kullanıcılar, IP kaydı ve doğrulaması, IP Varlık Değişimi üzere çeşitli gayelerle tokeni harcayabilmektedir. Ayrıyeten, altcoin’i ekosistemindeki değerli uygulamalar ve hizmetlerde ödeme yapma üzere birçok senaryoda kullanabilirler. Piyasada yer alan INK coin sayısı 1 milyar adet olarak sonlandırılmıştır. Yani kripto para sabit bir arza sahiptir.

INK coin nasıl alınır?

INK coin satın almak isteyen yatırımcılar, tokenin listelendiği kripto para borsalarına erişmelidir. Mevcut olarak altcoin, Gate.io isimli kripto para borsasında süreç görmektedir. İlgili yatırımcılar, bu borsaya erişmeli ve ardından üye olmalıdır. Üye olan kullanıcıların üyeliklerini doğrulaması gerekmektedir. Bunun ardından cüzdanlarına INK coin paritelerine uygun bir varlık yatırarak borsa üzerinden INK’in paritelerine göre bir alım buyruğu vermeliler. Böylece, varlığı satın alabilirler.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.