hope finance kullanicilarindan 2 milyon dolar calindi Zumi1uaw

Hope Finance Kullanıcılarından 2 Milyon Dolar Çalındı!


Kriptokulu.com

CertiK, toplumsal medya paylaşımında, Hope Finance kullanıcılarının 2 milyon dolar bedelinde bir kayba uğradığını bildirdi.

CertiKAlert’ın toplumsal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşım ile, Hope Finance kullanıcılarından 2 milyon dolar çalındığını duyurdu. Kripto hırsızlarının gerçekleştirdiği bu olay, Arbitrum ağındaki yaşanan en büyük hırsızlık olarak tarihe geçti.

Hope Finance, Yatırımcılar İçin İkazlarda Bulundu!

CertiKAlert’ın Twitter’da yapmış olduğu paylaşım ile kripto yatırımcılarının dikkatini çekti. Hope Finance kullanıcılarına ilişkin 2 milyon dolar kıymetinde fonun çalındığını bildiren CertikAlert, gerçekleşen bu olayın Arbitrum ağında görülmüş en büyük kripto hırsızlığı olarak nitelendirdi.

Ayrıca CertikAlert, yayınladığı datalar doğrultusunda gerçekleşen 2 milyon dolarlık kripto hırsızlığının TornadoCash’e aktarıldığını tabirlerine ekledi. Hope Finance, yaşadığı bu şanssız olay sonununca yatırımcılarına davette bulunarak, stake etmiş oldukları LP’lerin geri çekilmesini bildirdi.

Kripto piyasaları yükselmeye devam ettikçe kripto tarafında gerçekleşen illegal olaylar da artışa geçmiş durumda. Bitcoin (BTC), üst taraflı ivmesini devam ettirirken kripto dalı için yasa dışı durumlar süratle devam ediyor. Yaşanılan hırsızlık olayları hakkında yatırımcıların bilinçlenmesi için birçok kıymetli kurum sosyal medyadan bilgilendirme yapıyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.