hot coin geleceği

HOT Coin Yorum ve Geleceği 2023

Bugün sizlerle birlikte, son zamanlarda Türkiye’de oldukça adından bahsettiren Holo (HOT) Coin’den bahsedeceğiz. Bu yazımızda HOT Coin Yorum ve HOT Coin Geleceği başlıklarına da yer vereceğiz. İsterseniz lafı fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Başlıklar

Holochain Nedir?

Holo 2016 yılının Aralık ayında, Arthur Brock ve Erick Harris tarafından kurulmuştur. Son yıllarda dünyada oldukça popüler olan merkeziyetsizlik üzerine kurulan merkeziyetsiz uygulamaları kendi çatısı altında barındırmak amacıyla kullanılan eşler arası dağıtılmış bir platformdur.

Hızlı ve güvenilir  olarak eşler arası uygulamalar hazırlamak için oluşturulmuş açık kaynak kodlu çerçeve olarak tanımlayabiliriz. Holochain’in amacı kendi çatısı altında oluşturulmuş uygulamalar arasında köprü görevi görerek, Ağ Katılımcıları için DApp’lerin erişilebilir olduğu bir ekosistem sunmaktır.

hot coin nedir

HOT Coin Nedir?

HOT coin en büyük altcoin olan ve güçlü bir ağı olan Ethereum(ETH) ağı üzerine kurulmuştur. Ethereum ağının güvenilirliğinden faydalanan Holo Coin projesi, arkasına çok güçlü bir kitle almış durumdadır. Holo Coin projesi, HoloChain ve HoloFuel projelerinin de desteği ile herkes tarafından bilinen ve saygı duyulan bir proje haline gelmiştir. 2016 yılında kurulmasına rağmen, halen geliştirilme aşamasında olan bir kripto paradır.

Holo Coin Kurucuları Kimdir?

Holo coin iki deneyimli yazılımcı tarafından kurulmuştur. Kurucularının isimleri Arthur Brock ve Eric Harris-Braun’dur. Kendileri aynı zaman da metacurrency.org’un da kurucularıdır.

Hot Coin Kaç TL?

  • Holo coin ERC-20 alt tabanıyla oluşturulmuştur.
  • Maksimum arzı bulunmamaktadır. Toplam arzının ise tamamı şuanda dolaşımdadır.
  • Hot Coin tarihinde gördüğü en düşük fiyatı 0.0002189 doları 13 Mart 2020 yılında görülmüştir. En yüksek fiyatı ise 0.03157 dolar ile 5 Nisan 2021 yılında görülmüştür.

Holo Coin Kullanım Alanları Nedir?

  • Holo coin, HoloFuel coinleri için 1-1 oranda takas edilebilme özelliğine sahiptir.
  • HoloChain platformuna likidite sağlamaktadır.
Hot coin yorum

HOT Coin Yorum ve Geleceği

Her kripto para gibi HOT Coin’de bir yatırımdır. Düşükten alıp yüksekten satıp kar edebileceğiniz gibi, fiyatın ters yönlü gitmesi halinde para da kaybedebilirsiniz. Son zamanlarda küresel çaptaki ekonomik krizden dolayı büyün piyasalar uzun bir süredir negatif yolda seyir göstermektedir. Bu yüzden HOT Coin fiyatı da bu krizden etkilenmiştir.

Olası bir toparlanma döneminde HOT Coin’in de güzel yerleri göreceği çoğu kişi tarafından düşünülmektedir. Son zamanlarda DEX yani merkezi olmayan uygulamalara ve coinlere ilgi arttığı için HOT Coin’in de güzel yerlere geleceği tahmin edilmektedir. Bir çok uygulama ve kripto para ile iş birliği içerisinde olduğu için güvenilirliği de bir hayli yüksektir.

hOT Coin Nereden Satın Alabilirim?

Holo coin’i şuanda en güvenilir borsaların hepsinden satin alabilirsiniz. Örnek verecek olursak; Binance, Gate.io, KuCoin, Mexc, Huobi, Paribu, BtcTurk, Pancakeswap, Uniswap gibi borsaların hepsinden güvenli olarak satin alabilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Holo Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.