hamster coin geleceği

Hamster Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Bu yazımızda son dönemlere damgasını vuran Hamster (HAM) Coin’den bahsedeceğiz. Yazımızda bize mesaj olarak en çok sorduğunuz Hamster Coin Yorum ve Hamster Coin Geleceği başlıklarını da ekledik. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Başlıklar

Hamster Coin Nedir?

Hamster (HAM) Coin 2021 de kurulan bir kripto para birimidir. Kurulduğu ilk zamanlarda sadece bir coin piyasaya süren Ekip, günümüze kadar uzanan bu süreçte Hamster SWAP Exchange, Hamster NFT, Hamster Metaverse gibi alanlarda da kendilerine iş kolu yaratmayı başarmıştır.

2022’nin 3.çeyreğinde WEB 3.0 projesine de start veren Hamster Coin ekibi projenin devamlılığı için son derece çalışkan bir şekilde yol katetmekte. Global olarak arkasına çok büyük bir kitle edinen Hamster Coin, ABD Senatosunda bile ismi geçen bir kripto para birimi olmuştur.

hamster coin yorum

Hamster Coin Kurucusu

Hamster Coin’in kurucusu Hamster sevgisi ile bilinen olan anonim geliştiricilerdir. Projenin sahipliğinden vazgeçerek, Hamster Coin projesini topluluğa adamışlardır. Bu sayede toplulukla birlikte büyüyen ve gelişen bir coin olmuştur.

HAM Coin Kullanım Alanları

 • Ana İşlevi Hamster Ekosistemine likidite sağlamaktır.
 • Hamster SWAP’ta alım-satım da kullanılabilinir.
 • Stake edilerek ödül kazanılabilinir.
 • Hamster NFT platformunda NFT alım-satım yapılırken kullanılabilinir.

Hamster (HAM) Coin İstatistiği

 • BEP-20 alt tabanı ile oluşturulmuştur. Madenciliği bulunmamaktadır.
 • Toplam arzı 10 katrilyon adet ile sınırlandırılmıştır. Güncel olarak 2 katrilyon 384 trilyon 230 milyon adet Hamster Coin dolaşımdadır. Dolaşımdaki arz toplam arzın %23.84’üne denk gelmektedir
  • 5.6 katrilyon adeti ise piyasaya bir daha sürülememek üzere yakıma gönderilmiştir.
 • Hamster Coin, Pancakeswap üzerinden yapılan her işlemden %12’lik bir kesinti yapar.
  • Bu kesintilerin %4’ü BTC ödülü olarak cüzdanında Hamster Coin tutan kişilere ödül olarak dağıtılır.
  • Diğer %4’ü Ekosistemin büyümesi adına likiditeye eklenir.
  • Son %4’ü ise Hamster Coin Buy Back’i ve kripto para borsalarında listelenmek amacıyla kullanılır.
hamster coin geleceği

Hamster Coin Yorum ve Geleceği

Her kripto para gibi Hamster Coin’de bir yatırımdır. Düşükten alıp yüksekten satıp kar edebileceğiniz gibi, fiyatın ters yönlü gitmesi halinde para da kaybedebilirsiniz. Son zamanlarda küresel çaptaki ekonomik krizden dolayı büyün piyasalar uzun bir süredir negatif yolda seyir göstermektedir. Bu yüzden Hamster Coin’in de fiyatı bu krizden etkilenmiştir.

Olası bir toparlanma döneminde Hamster Coin’in de güzel yerleri göreceği çoğu kişi tarafından düşünülmektedir. Son zamanlarda hayvanlarla ilgili olan coinlere ve topluluğu kuvvetli olan coinlere ilgi arttığı için Hamster Coin’in de güzel yerlere geleceği tahmin edilmektedir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Hamster Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.