kripto para haberleri

Günün Kripto Para Haberleri; 13 Eylül 2022

13 Eylül 2022 tarihi güncel ve önemli kripto para haberleri;

Başlıklar

Kripto Paraların Piyasa Haberleri

 • Bitcoin bugün %1.02 artarak 22,534 dolara yükseldi.
 • Bugünün en çok yükselen altcoinleri sırasıyla; Ravencoin (RVN), Hedera (HBAR), Trust Wallet Token (TWT), Litecoin (LTC), ApeCoin (APE) bulunuyor.
 • Ravencoin (RVN); %19’luk bir artış yaşayarak günün en çok yükselen altcoini olmayı başardı. RVN, 0.065 dolar seviyelerine ulaşmış durumda.
 • Hedera (HBAR); Günün 2. en çok yükseleni olmayı başaran HBAR, %7.40 yükseliş göstererek, 0.069 dolarda ki direnci kırmış gözüküyor.
 • Trust Wallet Token (TWT); Son haftada %10’luk bir yükselişle ön plana çıkan Trust Wallet Token, %6.91’lik bir yükselişle güne başlayan TWT, 1.09 dolara ulaşmayı başardı.
 • Litecoin (LTC); Bitcoin’in yükselişe geçmesiyle, LTC kendi projelerini açıklamaya başladı. Bu açıklamalardan sonra 66 doları aşmayı başaran LTC, Eylül sonunda yeni haberleri geleceğini yatırımcılara bildirdi.
 • ApeCoin (APE); Geçtiğimiz hafta %22’lik bir artışla haftanın en yükselenleri arasına girmeyi başarmıştı. ApeCoin güne ise %5.10’luk bir yükselişle başladı. 5.78 dolar seviyelerinde bulunan APE, 6 dolar direncini kırmayı çalışıyor.
 • Son zamanların en başarılı projelerinden biri olarak gösterilen Shiba Inu, başarılarına başarı katmaya devam ediyor. SHIB Coin tutan cüzdan sayısı rekor kırarak artış yaşadı. Shiba Inu holders sayısına son 3 ayda 40.000 cüzdan adresi daha ekledi. Holders sayısı 1.181.079’dan 1.221.112’ye yükseldi.
 • Polygon ağı altında bulunan Golem Coin, son yedi gün içerisinde %55’ten fazla bir yükseliş yaşadı. 0.36 dolar seviyelerinden 0.51 dolar seviyelerine ulaşan Golem Coin, kripto para piyasasında en yükselen altcoinler arasında kendine yer bulmayı başardı.
kripto para haberleri

Kripto Para Piyasası Haberleri

 • Kripto Para Hizmetleri sunan Abra, kripto endüstrisinin ilk bankasını kurmaya karar verdi. Abra şirketi yaptığı açıklamada “ABD’de devlet destekli bir şekilde kiralanan bir kurum ve kripto piyasalarının ilk bankası olacak Abra Bank projesini başlatmak için hazırlık yaptığını belirtti.
 • Dünyanın en büyük finans şirketlerinden birisi olan Fidelity, 35 milyon müşterisi için kripto para hizmeti sunmayı planlıyor. İlk zamanlarda sadece Bitcoin yatırımını destekleyeceklerini bildiren Fidelity yöneticileri, yakın gelecekte belirli altcoinleri de destekleyeceklerini belirttiler. Fidelity, Bitcoin’i destekelyen ilk şirketler arasında bulundukları için kendilerini şanslı gördüklerini belirttiler.
 • BitMEX borsasının CEO‘su Ethereum (ETH) için yıl sonu hedeflerini açıkladı. Son günlerde yükselişleriyle ön plana çıkan ETH, Merge güncellemesine 2 gün kala keskin düşüş yaşadı. BitMEX’in kurucusu ve CEO’su olan Arthur Hayes, Ethereum’un yıl sonuna kadar 3000 doları aşacağını belirtti. Yükseliş beklemesinin sebebi olarak ise ETH’un yeni çıkaracağı dAPP’leri olduğunu belirtti. dAPP’lerin belirli bir miktar ETH’a ihtiyacı olduğunu ve bu ihtiyacı karşılayacak arzın bulunmadığını belirten Arthur Hayes, yıl sonu için en az 3000 dolar seviyelerini beklediğini belirtti.

Son Dakika Kripto Para Haberleri‘ni ve Güncel Altcoin Haberleri‘ne” ilk ulaşan siz olmak isterseniz http://Kriptokulu.com web sitemizi takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.