gatetoken gt nedir bfgH9nlZ

Gate Token (GT) Yorumları ve Geleceği 2023


Kriptokulu.com – Gate Coin (GT), tanınan kripto para borsalarından Gate.io’nun lokal token’ıdır. GateChain ağı, kullanıcıların fon güvenliğini amaçlamaktadır. Ağ sayesinde kullanıcıların daha inançlı kripto para süreci gerçekleştirebilmesi mümkün hale getirilmek istenmiştir.

Başlıklar

GT Nedir?

GT, GateChain ana ağının lokal kripto para birimidir ve tüm GateChain ekosisteminde dolaşabilir. Erken kademede, GateChain 1 milyar GT yayınlamış ve kullanıcıların Gate.io puanları satın alarak fiyatsız GT almalarını sağlamıştır. 700 milyonunu yaktıktan sonra GateChain, fiyat istikrarını korumak için GT’lerin sirkülasyon hesabını mevcut durumda 300 milyonla sınırlamıştır. GT sahipleri VIP ayrıcalıklarına hak kazanır, platform aktifliklerine katılabilir ve süreç fiyatlarını ödemek için GT’leri kullanabilir.

GateToken (GT) Ne İşe Fayda?

GateToken çeşitli süreçlerde kullanılabilir. Örneğin, bir eser yahut hizmet satın almak için GT kullanılabilir, bir diğer kripto para ünitesine dönüştürülebilir yahut bir borsa yahut ticaret platformunda alım-satım süreçlerinde kullanılabilir.

GT Coin yatırımcıları ve traderları, Gate.io borsası üzerinde birçok avantaja sahip olmaktadırlar. Bu avantajların başında düşük süreç fiyatları, stake mükafatları, transfer indirimleri ve periyot dönem yapılan etkinliklere iştirak bahtı yer almaktadır. Ayrıyeten kendi altyapısına sahip olduğu için daha sağlam ve süratli bir halde süreçler gerçekleştirilebilmektedir.

GateToken (GT) Kaç TL?

GT Coin de fiyat açısında öbür varlıklar üzere değişkenlik gösterebilir. Gate Token kaç tl sorusunun yanıtı aşağıdaki üzeredir.

Gate (GT)

59.64 TL

Öte yandan Gate en yüksek ATH fiyatı 12 Mayıs 2021’de 12,94 USD olarak görmüştür. En düşük GT fiyatı yani ATL ise 13 Mart 2020 tarihinde 0,25 USD olarak kaydedilmiştir.

GateToken (GT) Hangi Borsalarda?

GateChain, varlık güvenliğine adanmış bir halka açık blok zinciridir. Zincir üstü güvenlik hesabı ve özelleştirilebilir vakit gecikmeli kurtarma özellikleri, özel anahtarlar ele geçirildikten sonra bile blok zinciri varlık güvenliği sağlamak için tasarlanmıştır. GT satın almak için bu token’ın yer aldığı borsalardan süreç yapmak gerekir.

GT Coin bulunan borsalar şu formdadır:

  • Gate.io
  • LBank
  • Bitfinex
  • Hotcoin Global
  • Huobi
  • HitBTC

GateToken (GT) Binance’te Listelenir mi?

Bir kripto para ünitesinin borsada listelenmesi, o para ünitesinin makul bir borsada süreç görebilmesine imkan sağlar. Kelam konusu durum, yatırımcıların o para ünitesini satın alabileceği manasına gelir ve çoklukla kripto para ünitesinin pahasını etkileyebilir. Borsalar, çoklukla bir para ünitesini listelemek için bir dizi kriter belirler ve bu kriterleri karşıladıktan sonra para ünitesini listeleyebilirler. Bu kriterler ortasında para ünitesinin likiditesi, güvenilirliği ve düzenleyiciler tarafından onaylanmış olması üzere öğeler bulunabilir.

GateToken’ın Binance’te listelenelip listelenmediği ise yatırımcılar tarafından sıkça araştırılan mevzular ortasında yer alıyor. Binance borsası bilindiği üzere kullanıcılar tarafından hayli tanınan ve GT alım satımı için de kullanıcılar tarafından tercih edilmek isteniyor.

Öte yandan Binance GT listelenmesi haberi için borsanın listelenme duyuruları takip edilebilir. Borsaların coin listeleme kriterleri değişkenlik gösterebilmektedir. Vakit ve kullanıcı durumuna nazaran coin listeleme süreçleri değişiklik gösterebilir. O sebeple bunun için en hakikat ve aktüel kaynak borsaların duyuru kanallarıdır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.