Gala-games

Gala Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Başlıklar

Gala Coin Nedir?

2021 yılında kripto para avcılarının ve blockchain teknolojisi dehalarının radarına giren ve gelecek yıllarda da bu konuda popülerliğini korumaya devam etmek isteyen projelerden birisi de Gala Games Projesi. Alice, Star Atlas, Axie Infinity gibi projeler kripto para dünyasındaki insanların radarlarına girerken Gala projesi de bu konuda geride kalmadı. Son yıllarda blockchain teknolojisine entegre oyunlar yaratan blockchain projeleri gelecek yılların bize neler sunabileceğine dair göz kırpıyorlar. Bu projelerden biri de GALA Projesi. İşte bu yazımızda “GALA Coin Nedir ?” konusunu ele alacağız.

gala coin geleceği

GALA Nedir?

Games Gala yani kısaltılmış adıyla GALA, blokchain tabanlı oyunların geliştirilmesini ve GALA ağı içerisinde barındırılmasını amaç edilerek kurulmuş bir platformdur. GALA ağından bahsettik ancak GALA kendi blok zinciri altyapısına sahip değildir. Ağ altyapısı olarak Ethereum ağını kullanır. Şifreleme sistemleri açısında son derece güvenli bir platform olmasıyla da ün kazanmış bir projedir. 

Projesinin amaçlarından biri de şu günlerde ortaya çıkan saçma kripto para yani blockchain teknolojisine entegre olmuş oyunlar yaratmak değil gerçekten oynamaktan zevk aldığınız ve size oynamak için içine çeken blockchain oyunları yaratmaktır. Aynı zamanda bu projelerde birçok blockchain teknolojisine entegre olmuş oyun gibi oyun içi NFT’lere sahip olma imkanınız da bulunmaktadır.

Aynı zamanda oyunlar içerisinde NFT’ye sahip olan kullanıcılar GALA projesine yeni eklenecek olan oyunlar için oy kullanma hakkına sahip olmaktadırlar. Buna ek olarak Gala Games projesine dahil olan oyunlar “Oyna-Kazan” prensibine göre hazırlanmıştır. Oyuncular oyunda geçirdikleri vakitle doğru orantılı olarak ödüllere tabi tutulmaktadırlar.

gala coin geleceği

Gala Games projesinin kendi tokeni olan GALA tokenin yani coinin maksimum arzı 50.000.000.000 olması üzerine karar verilmiştir. Dolayısıyla GALA projesi sınırlı arza sahip bir projedir.

Projedeki şu an için oynanabilen tek oyun Town Star adlı oyundur ancak GALA’nın tek oyunlu bir proje olmadığını ve projeye gelecekte birden fazla oyunun dahil olabileceğini söylemek isteriz.

Kendi Ağını Kurmayı Planlıyor!

Bütün bu anlattıklarımıza ek olarak, Gala Games kendi blok zincir ağını başlatmayı planlamaktadır. Geçtiğimiz yılda Gala Games resmi blog sitesinde kendi blok zincirleri yani GalaChain için  yaptıkları çalışmalarda son düzlükte olduklarını belirttiler. GalaChain’in başlatılmak istenmesinin arkasında yatan en büyük nedenlerden birisinin ağ tıkanıklığına ve yüksek işlem ücretlerine sahip olan Ethereum ağında çok fazla problem yaşanması olduğu belirtiliyor. Ancak hala bu konuda bir açıklama gelmediğini söylemek isteriz.

GALA Coin Kurucusu Kimdir ?

Gala Games Projesi Farmville ve Mafia Wars gibi dünya çapında çok oynanan oyunları yaratan Zynga şirketinin yönetim kurulunda olan ve kurucu ortaklarından birisi olan Eric Schiermeyer tarafından hayata geçirilmiştir.

gala coin yorum

Çalışma Sistemi

Gala Games projesindeki işleyiş üç temel algoritmaya dayanmaktadır. Bu algoritmalar birbirlerini doğrulayarak işlemlerin tamamlanmasını sağlarlar ve bu sayede sorunsuz bir işleyiş elde edilmiş olur. Bu üç temel algoritma şunlardır:

  • Proof-of-Work
  • Proof-of-Stake
  • Proof-of-Storage

GALA Coin Nasıl Satın Alınır?

Kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla sorulan “GALA Coin Nasıl Satın Alınır?” sorusunun cevabını bu yazımızda en kolay şekilde anlatacağız.

GALA Coin, şuanda büyük borsaların hemen hemen hepsinde listelenmiş durumda. Binance, Coinbase, Gate.io, FTX, Mexc, BtcTurk, borsalarının hepsinden kolaylıkla alım yapabilirsiniz.

“Kripto Para Borsası Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler” adlı yazdığımız yazımızı okuyarak size en uygun kripto para borsasını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Gala Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.