fet coin gelecegi ve yorumlari 2023 Ger1pQlD

FET Coin Yorum ve Geleceği 2023

Kriptokulu.com – Fetch.ai, yapay zeka temelli bir blockchain projesidir. Kripto para ünitesi olan FET coin nedir? Fetch.ai nasıl çalışır? Sorularının yanıtları…

Başlıklar

Fetch.ai Nedir?

Fetch.ai, Nesnelerin İnterneti (IOT) algoritmaları ortasında temas kurmayı amaçlayan, araç ve hizmetler sunan merkeziyetsiz bir blockchain ağıdır. 2017 yılında faaliyete geçen projenin çalışmaları Humayun Sheikh ve Thomas Hain tarafından yürütülmüştür. IoT (Internet of Things) aygıtlarını ve algoritmaları, toplu öğrenmeyi sağlamak için birbirine bağlayan yenilikçi bir platform olarak tanımlanmaktadır. Fetch.ai, yüksek verimli bir bölümlü defter üzerine inşa edilmiştir.

Fetch.ai, blockchain, yapay zeka ve çok etmenli sistemler üzerinde çalışan dinamik, hızlı büyüyen milletlerarası mühendisler ve teknoloji araştırmacılarından oluşan bir kümeye sahiptir. Fetch.ai kümesi, gelecek vaat eden yeni teknolojiler geliştiren, birden fazla alanda çalışan birinci sınıf yazılım mühendisleri ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Çalışma alanlarına örnek verilecek olursa; çoklu aracılı sistemler, makine tahsili, iktisat ve kriptografidir.

Ayrıca Fetch.ai, analizlerin daha da geliştirilebilmesi için dünyanın her yerinden en hoş akademisyenler ve kurumsal ortaklarla iş birliği yapmaktadır. Fetch.ai ağı, dağıtık defter, yapay zeka ve makine tahsili üzere teknolojileri tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılara sunmaktadır. Kullanıcılar, ağ içerisinde DeFi süreçleri gerçekleştirebilmekte ve tıpkı vakitte yapay zeka altyapı hizmetlerine de erişebilmektedir. Fetch.ai, merkezi olmayan sorun çözme için makine tahsili ve yapay zeka analizlerini dağıtma maksadıyla akıllı sözleşmeler sunmaktadır. Açık kaynaklı araçlar, kullanıcıların ekosistem altyapısı oluşturmasına ve alım-satım modelleri dağıtmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

FET Coin Nedir? Fetch.ai Nasıl Çalışır?

FET Coin Nedir?

Fetch.ai ağının kripto para ünitesi FET coıin’dir. FET, 25 Şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülmüş ve yaklaşık 15 dakika içinde tükenmiştir. FET, kullanıcılarına ağ içerisinde çeşitli yapay zeka, merkeziyetsiz iktisat, DeFi, ve makine tahsili araçlarının kullanılmasını sağlamaktadır. Ağdaki araçların dağıtılması için geliştricilerin FET sahibi olması gerekmektedir. Ayrıyeten FET coin, ağdaki süreçlerin doğrulanmasında ve süreç fiyatlarının ödenmesinde kullanılmaktadır. FET coin’in staking özelliği ile, doğrulama süreçleri yapılabilmektedir. FET coin’e sahip olan kullanıcılar, varlıklarını muhakkak bir vadeyle kilitleyerek vade sonunda ek token mükafatları elde edebilmektedir. Ayrıyeten şirketler, aracıları oluşturmak, eğitmek üzere amaçlarla da FET coin’i kullanabilmektedir. FET sahibi olmak, ağ üzerinde merkeziyetsiz bir iktisat geliştirmek için gereklidir.

FET Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Fetch.ai platformunun kripto para ünitesi olan FET, birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bunlara örnek olarak; Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Kraken, Bitfinex, Gemini, Gate.i.o, Bitget, Crypto.com Exchange, Binance.US, LBank, Bitrue, CoinEx, PancakeSwap (V2) üzere platformlar verilebilir. FET satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu borsalardan birine üye olmalıdır. Hesap oluşturma ve kimlik doğrulama süreçleri gerçekleştirildikten sonra alım satım sayfası açılır. Açılan ekran üzerinden istenilen ölçüde FET coin satın alınabilir. Satın alınan FET coin’ler, süreçlerde kullanılabilir ya da daha sonra kullanılmak üzere inançlı cüzdanlarda saklanabilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.