dar coin nedir dar gelecegi ve yorum gFEfmtzL

DAR Coin Nedir? DAR Geleceği ve Yorum

Kriptokulu.com – DAR Coin, blokzincir üzerinde inşa edilen fiyatsız oyun projesi olan Mines of Dalarnia’nın lokal kripto para ünitesidir. Kullanıcılara hem oyun oynama hem de fayda elde etme fırsatı sunmaktadır.

Başlıklar

DAR Coin Nedir?

DAR Coin, Mines of Dalarnia’in mahallî token’ı ve oyun içi para ünitesidir. Çeşitli kripto para borsalarında bulunan DAR Coin, Binance Smart Chain’in bir kesiti olarak Kasım 2021 yılında piyasaya sürülmüştür. Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) olmak üzere, İki farklı blok zincirinde çalışmaktadır.

DAR Coin, her ikisinde de ezasız ve inançlı bir iş akışı sağlamaktadır. Geniş işlevselliği ile DAR Coin, temel özellikleri ve kullanım alanları ile dikkat çekmektedir. DAR Coin; oyun içi para ünitesi olarak, yönetim faaliyetlerinde ve oynamak için kazanmak ve Stake mükafatları üzere kullanım alanlarına sahiptir. DAR Coin; Binance, MEXC, Bitget, BingX üzere borsalar tarafından listelenmektedir.

Mines of Dalarnia Nedir?

Mines of Dalarnia, fiyatsız bir aksiyon ve macera oyunudur. Kullanıcıların oyun içi varlıklar ile karakterlerini yükseltebildikleri Mines of Dalarnia, oyundaki sonları artırabileceği kolay ve eğlenceli bir oyun olarak tanımlanmaktadır. Mines of Dalarnia, kainatın sırlarını ortaya çıkarmak, seviyelerden oluşan, oynatarak kazandıran bir oyun çeşididir.

Workinman Interactive tarafından geliştirilen Mines of Dalarnia, blokzinciri üzerine inşa edilen oyun projelerinden biridir. Kullanıcılarına hem oyun oynama hem de fayda elde etme imkanı sunmaktadır. Projenin teknik makalesinde de belirtildiği üzere basılan, takas edilen ve pazara aktarlan NFT ögelerin entegrasyonu ile savaş, madencilik ve kaynak toplamaya dayalı bir oyundur.

DAR Coin Nedir? - Coin Bilgi

Mines of Dalarnia Nasıl Çalışır?

Tarayıcı tabanlı olan Mines of Dalarnia, bir aksiyon ve macera oyunu projesidir. Seviyelerden oluşan oyun, kozmosun sırlarını ortaya çıkarmak niyetiyle oyuncuların çeşitli araçlar kullanarak keşif yapabilecekleri bir oyun olarak tasarlanmıştır. Dalarnia dünyası, yeraltında bâtın, gözü pek madenciler tarafından keşfedilmeyi bekleyen çok çeşitli minerallere ve kaynaklara sahiptir.

Farklı çeşitte topraklarda çeşitli kaynak çeşitleri bulunmaktadır. Bölgeleri keşfederek kaynakları çıkarmak ve düşmanlar ile savaşmak da oyunun bir modülüdür. Oyun içindeki az eşyaların toplaması ve bunların oyun içi pazaryerinde satılmasın da mümkün hale getirilmiştir. Mines of Dalarnia’da, oyuncuların savaşması gereken düşmanlar bulunur.

Dalarnia dünyasının derinliklerine indikçe, bölgeye göre değişen düşmanlar güçlenmektedir. Bu sebeple oyuncular kesinlikle taarruzlar ve özelliklerle düşmanlara ahenk sağlamayı öğrenmelidir. Madenciliğe ek olarak, oyuncular blok zinciri gayrimenkul parselleri satın alarak arazi sahibi olabilirler. Ayrıyeten geliştiriciler, farklı topraklardaki parseller için tertipli arazi satışları yapmayı planlamaktadır.

Oyun içi süreçlerin yanı sıra DAR Coin stake ederek de oyuncuların para kazanması sağlanmaktadır. Oyun direkt kullanıcılara aittir. Bu, kelam konusu varlıkların açık pazarlarda alınıp satılan NFT’ler sayesinde gerçekleşmektedir. Ekonomiyi büyütmekten toprak sahibi oyuncular sorumludur. Bunun yanı sıra oyuncular, madencilerden kiralama fiyatları, token promosyonları ve daha fazla çeşitli mükafatlar kazanabilmektedir. Merkezi taraf müdahalesinin önlemesi ismine tüm süreçler blok zincir üzerinden gerçekleşmektedir.

Mines of Dalarnia (DAR) Coin Fiyatı

Şu anda 1 Mines of Dalarnia TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 Mines of Dalarnia dolardır.

Mines of Dalarnia fiyatı son 24 saatte  değişim ile şu anda  TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Mines of Dalarnia hacmi dolar ve kripto para ünitesinin piyasa bedeli ise dolardır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.