coinlist güvenilir mi

Coinlist Güvenilir Mi? Coinlist Pro Nedir?

Coinlist Güvenilir Mi?, Coinlist Pro Nedir?… Kripto para dünyası inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Her geçen gün yeni bir, blok zincir projesinin ön plana çıktığı günümüzde başarılı projeleri önceden gören ve harekete geçenlerde bir adım öne geçmeyi başarıyor. Tamda bu noktada coinlist ön plana çıkıyor. Yeni yatırımcıları yeni projelerle bir araya getirmeye başlıyor.

Önemli: Burada Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para piyasası (marketi) olan Coinlist tanıtımı yapılmaktadır. Bazı fırsatçılar benzer isimlerle aynı markayı kopyalayabilirler. Bu sebeple yatırım yapmadan önce kesinlikle markanın güvenilirliğini – internet sitesini ve diğer teknik detaylarına göz atmayı unutmayın.

İsterseniz sözü fazla uzatmadan Coinlist Güvenilir Mi?, Coinlist Pro Nedir? yazımıza geçelim.

Başlıklar

Coinlist Nedir?

Coinlist Markets LLC ismi ile kurulmuş ve Amerika Birleşik Devletler merkezli olarak çalışmalarına devam eden kripto para platformudur. Öncelikli amacı yeni ve destek bulmayı başaramamış projelerle yatırımcıların bir araya gelmesini sağlamaktır. Özellikle pek çok kişi başarılı görülen projeleri daha tam olarak tanınmadan buradan satın alarak ciddi anlamda kazanç elde etmektedir. Tabii ki her yatırımda olduğu gibi tersi bir durumda ortaya çıkabilir. O sebeple iyi araştırma yapmak ve detaylı bir şekilde projeyi incelemekte yapılması gereken öncelikler arasında yer almaktadır.

coinlist güvenilir  mi

Coinlist Nasıl Kullanılır?

Platforma öncelikle üye olmak gerekmektedir. Coinlist’e üye olmak için standart bir web sitesinde istenen bilgilerden daha fazlasını vermenize gerek kalmamaktadır. Son zamanlarda yapılan bazı güncellemelerle birlikte üye olmak isteyen kullanıcılar Google Authenticator doğrulması yapması da istemektedir. Eğer bu platformda işlem yapmak ve coin almak isterseniz KYC doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

Temelde sistemi her yıl milyonlarca cüzdan (kullanıcı) aktif olarak kullanmaktadır. Gerek cüzdan hareketleri gerekse global olarak şikayetlere göz attığımızda Coinlist adresinin son derece güvenilir bir adres olduğunun altını çizebiliriz.

Yalnız bu konuda özellikle dikkat edilmesi gereken bir konu bulunur. O da pek çok market ve borsanın 2020 – 2022 yılları arasında ani fiyat değişikliklerinde alt yapı ve likit yetersizliğinde zor durumda kaldığını ve kullanıcılarının paralarını ödeyemediklerini görmek mümkün olmaktadır. Hal böyle olunca, Coinlist’te tam da bu minvalde hareket eden bir adres olarak ön plana çıkar.

CoinList Güvenilir mi?

Coinlist wallet’i kullanarak kripto paralarınızı bu cüzdan da muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda tüm borsa ve coin marketlerde olduğu gibi bu cüzdanlar sizin sahip olduğunuz blok zincir ögesine göre çeşitlendirilir. Size verilecek cüzdan adresini yazarak herhangi bir adresten CoinList adresinize Tether yada diğer coinleri gönderebilir yada çekme talebinde bulunabilirsiniz.

Özelllikle Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere pek çok ülkede CoinList çok yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkemizde çok fazla tanınmıyor olduğundan dolayı CoinList güvenilir mi? Benzeri soruların çok sık geldiğini belirtmek yanlış olmayacaktır.

coinlist pro

CoinList Pro Nedir?

CoinList işlem tahtası üzerinde alım satım işlemi yapmak çok basittir. O anki fiyatlar üzerinden alım emri girebilir ve istediğiniz rakamdan hızlı bir şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz. Coinlist Pro uygulaması ise limit ve market emri açmak isteyenler için tasarlanmış profesyonel traderların uyguladıkları bir yöntemdir. Aynı zamanda stop ve take profit emir türleri ile de CoinList Pro üzerinden hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

CoinList’te Staking Yapılıyor mu?

Evet aslında kullanıcılarının %70’inden fazlasının platformu kullanmaya başladığı ilk yılda birden fazla coini stake ediyor. Son derece mantıklı bir seçenek olmasının yanı sıra diğer coin borsalarının aksine daha yüksek APY oranına sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

Stabil fiyat aralığında hareket eden coinlerde APY oranı %3.5 – %5 arasında olurken, yeni listeye alınmış ve yatırımcılarının dikkatini çekmek isteyen coinlerde APY oranının %25’e kadar çıktığını belirtmek yanlış olmayacaktır.

Sonuç olarak: Gerek Amerika gerekse Avrupa ve Uzak Doğu kaynaklı pek çok yatırımcının güven içerisinde yatırım yaptığı ve kullandığı bir borsa olarak ön plana çıkar. CoinList temelde büyük market ve borsaların rakibi olmaya çalışmaz.

Aslında CoinList’in çalışma amacı daha çok yeni coinlere fırsat vermek üzere kuruludur. Yine de geldiği noktada pek çok yatırımcının aktif olarak tercih ettiği bir market olduğunu da belirtmeden geçmemek gerekmektedir. Bu sebeple yeni coinlere ilgi duyan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Kripto Para Birimleri fiyatlarını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.