ceek coin yorum

Ceek Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Bu yazımızda son dönemlere damgasını vuran Ceek Coin’den bahsedeceğiz. Makalemizde bize mesaj olarak en çok ilettiğiniz sorulardan biri olan Ceek Coin Yorum ve Ceek Coin Geleceği başlıklarını da ekledik. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Başlıklar

Ceek VR Nedir?

Ceek VR, müzik sanatçılarını, yapımcılarını ve içerik oluşturucuları hayranları ile buluşturmayı amaçlayan bir şirkettir. Sanatçılar ise verdikleri konserler sayesinde ekstra gelirler kazanmaktadır. Yaptığı ortaklıklarla şuana kadar adından çokça söz ettirmeyi başarmıştır.

Lady Gaga, Bob Marley, Sting gibi ünlülerle anlaşmayı başaran Ceek VR bu gidişle adından gelecekte de oldukça söz ettirecek gibi duruyor. Metaverse’de ki Konserlere katılabilmek için Ceek VR’ın yerel coini olan Ceek Coin’e sahip olmak gerekir.

ceek coin yorum

Ceek Coin Kurucusu Kimdir?

Ceek Coin’in kurucusu ve CEO’su Mary Spio’dur. Kendisi derin bir uzay mühendisi ve girişimcidir. Coca Cola, Microsoft gibi büyük şirketlerde de önemli pozisyonlarda görev almıştır. Dünya’yı değiştiren teknolojinin, unutulmayan bir parçası olmak istiyorum diyen Mary Spio bu konuda son derece hırslı bir şekilde çalışmalar yapmaktadır.

Ceek Coin İstatistiği

 • Ceek Coin, 2015 yılında kurulan Ceek VR şirketinin yerel coinidir.
 • ERC-20 alt tabanı ile oluşturulmuştur.
 • Madenciliği bulunmamaktadır .
 • Toplam arzı 1 milyar adet ile sınırlandırılmıştır.
 • Güncel olarak 803 milyon 717 bin 779 adet Ceek coin dolaşımdadır.
 • Dolaşımdaki arz toplam arzın %80.3’üne denk gelmektedir. 
 • Güncel fiyatı 0.22 cent’tir.
 • En düşük seviyesi 0.000948 dolar ile 13 Mart 2020 tarihinde görülürken en yüksek seviyesi ise 1.20 dolar ile 29 Kasım 2021’ de görülmüştür.

Ceek Coin Kullanım Alanları

 • Sanatçılara ve içerik oluşturuculara ödeme olarak kullanılacaktır.
 • Ceek VR’da NFT alım-satımında kullanılacaktır.Ceek VR’da arsa alım-satımında kullanılacaktır.
 • Hayranların konserlere veya gerçek hayattaki buluşmalara, oylamalara katılmasını sağlayacaktır.
 • Ceek VR ekosistemine likidite sağlamaktır.
ceek coin geleceği

Ceek Coin Yorum ve geleceği

Her kripto para gibi Ceek Coin’de bir yatırımdır. Düşükten alıp yüksekten satıp kar edebileceğiniz gibi, fiyatın ters yönlü gitmesi halinde para da kaybedebilirsiniz. Son zamanlarda küresel çaptaki ekonomik krizden dolayı büyün piyasalar uzun bir süredir negatif yolda seyir göstermektedir. Bu yüzden Ceek Coin’in de fiyatı bu krizden etkilenmiştir. Olası bir toparlanma döneminde Ceek Coin’in de güzel yerleri göreceği çoğu kişi tarafından düşünülmektedir.

Son zamanlarda Meta ile olan yakınlaşması ve çalıştığı diğer şirket ve ünlüler sayesinde adını son zamanlarda fazlasıyla duyurmayı başarmıştır. Ortaklık kurduğu şirketlere bakacak olursa; T-Mobile, Universe , Apple ve Microsoft ortaklığı bulunmaktadır. Ortaklık kurduğu ünlülere bakacak olursak; Lady Gaga, Bon Jovi, U2, Bob Marley ve Sting ile ortak çalışmalar yapmaktadır.

Nereden Satın Alabilirim?

Şuanda Gate.io, KuCoin, Mexc, Paribu, Pancakeswap gibi güvenilir borsaların hepsinde listelenmiş durumdadır. İstediğiniz borsadan kolaylıkla alım-satım işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Ceek Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.