cake coin yorum

Cake Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

Bu yazımızda son dönemlere damgasını vuran Cake Coin’den bahsedeceğiz. Bu yazımızda bize mesaj olarak en çok ilettiğiniz sorulardan biri olan Cake Coin Yorum ve Cake Coin Geleceği başlıklarını da ekledik. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Başlıklar

Cake Coin Nedir?

Cake Coin, Pancakeswap’in yerel para birimidir. Merkezi olmayan bir platformdur. Son zamanlarda merkeziyetsizlğe duyulan ilgi ve Binance ortaklığı ile birlikte oldukça tanınmaya başlanmıştır. Cake Coin ile Pancakeswap borsasından istediğiniz kripto para alım-satımını gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda Cake Coin stake ederek seçtiğiniz ödüllerden faydalanabilirsiniz. (Cake-Usdt, Cake-BNB, Cake-Cake). Yıllık APY oranı şuanda %90’a yakındır. Bu oran ise bir hayli yüksek olduğu için çok fazla ilgi görmektedir.

cake coin yorum

Cake Coin Kurucusu Kimdir?

Cake Coin’in kurucusu pancake tutkusu olan anonim geliştiricilerdir. Binance Smart Chain tabanlı merkezi olmayan bir borsanın yerel coinidir.

Kullanım Alanları Nelerdir?

  • Ana işlevi Pancakeswap borsasına likidite sağlamaktır.
  • Cake piyasa yapıcı olarak kullanılan bir coindir.
  • Pancakeswap borsasında diğer coinleri alım-satım yapılırken kullanılır. Pancakeswap borsasında stake edilerek birbirinden farklı ödüller kazanılabilinir.
  • Her sene düzenlenen piyangoya katılmak için kullanılabilinir.

Cake Coin İstatistiği

  • Cake coin, 2020 yılının sonunda kurulan Pancakeswap borsasının yerel para birimidir.
  • BEP-20 alt tabanı ile oluşturulmuştur.Madenciliği bulunmaktadır.Toplam arzı 750 milyon adet ile sınırlandırılmıştır.
  • Güncel olarak 140 milyon 557 bin 853 adet Cake Coin dolaşımdadır.
  • Dolaşımdaki arz toplam arzın %18.5’a denk gelmektedir.
  • Güncel fiyatı 4.41 dolardır.
  • En düşük seviyesi 0.0002318 dolar ile 29 Eylül 2020 tarihinde görülürken en yüksek seviyesi ise 42.59 dolar ile 29 Nisan 2021’de görülmüştür.
cake coin geleceği

Cake Coin Yorum ve Geleceği

Her kripto para gibi Cake Coin’de bir yatırımdır. Düşükten alıp yüksekten satıp kar edebileceğiniz gibi, fiyatın ters yönlü gitmesi halinde para da kaybedebilirsiniz. Son zamanlarda küresel çaptaki ekonomik krizden dolayı büyün piyasalar uzun bir süredir negatif yolda seyir göstermektedir. Bu yüzden Cake Coin’in de fiyatı bu krizden etkilenmiştir.

Olası bir toparlanma döneminde Cake Coin’in de güzel yerleri göreceği çoğu kişi tarafından düşünülmektedir. Son zamanlarda DEX yani merkezi olmayan borsalara ve coinlere ilgi arttığı için Cake Coin’in de güzel yerlere geleceği tahmin edilmektedir. Binance ile olan partnerliği ise güvenilirliğini bir hayli yükseltmektedir.

Nasıl Satın Alınır?

Cake Coin şuanda Binance, Gate.io, KuCoin, Mexc, Huobi, Bitglobal, Pancakeswap gibi güvenilir borsaların hepsinde listelenmiş durumdadır. İstediğiniz borsadan kolaylıkla alım-satım işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Ceek Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.