BNB Coin Yorum

BNB Coin Nedir? BNB Coin Yorum ve Geleceği

Son yıllarda kripto paralar hayatlarımızda oldukça fazla yer almaya başladı. Hal böyle olunca kripto paralara olan ilgi merakta arttı. Bizler de bu yazımızda “BNB Coin Yorum ve Geleceği” konularını ele alacağız.

Başlıklar

BNB Coin Nedir?

Dünya’nın en büyük kripto para borsası olan Binance’nin 2017 yılında çıkartmış olduğu bir coindir. 2017 yılından bu yana en çok gelişim gösteren coinlerin başında yer almaktadır. Bu coin ise diğer kripto paralar arasında üçüncü sırada yer almaktadır. Ayrıca bu kripto para Malta merkezlidir.

BNB, ERC-20 tabanlı kripto para listesinde yer almaktadır. Binance Coin yüksek hacme sahip olan bir kripto para birimidir. Bu yüzden ise dünya çapında BNB Coin’e yatırım yapanların sayısı oldukça artış göstermiştir. BNB Coin BEP20 tabanıyla halen daha işlem görmekte.

bnb coin yorum ve geleceği

Binance Coin’i uluslararası para göndermek içinde kullanabilirsiniz ayrıca binance coini bloklama süreside oldukça kısadır. Bu yüzden bütün transfer işlemleriniz oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir.

BNB Ne Demek?

Binance Coin’in kısaltılmış hali olarak BNB Coin de kullanılmakta hal böyle olunca BNB Coini görenler ilk başta bunun Binance Coin olduğunu anlaşılamayabiliyor bu da çeşitli kafa karışıklığına yol açabiliyor.

BNB Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

Binance Coin yani BNB toplam da 200.000.000 adet arza sahiptir. Fakat uzun vadede coin yakımlarıyla beraber toplam arz 100.000.000 adete kadar düşmesi hedefleniyor.

Binance Smart Chain (BSC) Nedir?

BNB Smart Chain Ethereum Sanal Makinesini destekleyen blok zincirdir. BNB Smart Chain Merkeziyetsiz finans, NFT ve Metaverse projeleri için ucuz ve hızlı bir altyapı hizmeti sunar.

BNB Coin Yorum ve Geleceği

2022 yılından itibaren ise BNB Coin 300 dolarlık değere sahiptir tabii ki bu kripto paraların değerlerinin oynamasına göre sıklıkla bu değer değişmektedir. Binance coin’in 2017 yılında piyasaya sürüldüğünü ve piyasa sürüldüğü günden bu yana en çok gelişim gösteren coin olduğunu dile getirilmiştir. 

bnb coin yorum ve geleceği

Binance’nin hem kurucusu hem de CEO’su olan CZ tarafından bu kripto para destek görmektedir. CZ sayesinde ise popülerleşerek bir çok borsaya giriş yapmayı başarmıştır. Bu kripto paranın arkasında oldukça başarılı ve güçlü bir proje yer alıyor. Binance şirketinin geleceğimiz günlerde atacağı adımlar ise bu coini oldukça destekler nitelikte olacaktır. İlk piyasaya çıktığında 11 cent iken şu an 300 dolar civarında, 500 doları kadar gören BNB Coin kripto paraların değişimi ile değişiklik göstererek değer kazanmaya devam ediyor.

Binance Coin Nasıl Alınır?

Bir kripto para olan BNB coin alabilmek için bir kripto para borsasına üyelik gerçekleştirmeniz gerekmekte. Üyelik gerçekleştirebilmek için ise sitenin bir takım güvenlik doğrulamalarını yerine getirmeniz gerekebilir. Bunun dışımda ise kimlik doğrulaması yapılmak istenecektir. KYC olarak da bilinen kimlik doğrulaması işlemi oldukça kolay bir işlemdir. Bunun için kimliğinizin ön ve arka yüzünü yüklemeniz yeterli olacaktır.

Binance Coini alabilmek için kripto borsa hesabınızda yeterli para olması gerekiyor, yeterli para olmaması durumunda havale işlemi ile borsanıza para aktarımını yedi yirmi dört gerçekleştirebilirsiniz.  Para yatırma işlemimizi gerçekleştirdikten sonra arama kısmına “Binane Coin” yazıyoruz daha sonrasında ise satın al seçeneğine gelerek ne kadar istediğimizin miktarını buraya giriyoruz.  Tutarı girdikten sonra al seçeneğine tıklayarak işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

BNB Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.