bitci coin yorum

Bitci Coin Nedir? Bitci Coin Yorum

Bitci Coin Nedir? Bitci Coin Yorum, Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitcicoin’i Bitci Fan Token ve Bitci Tokenizer gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Eskişehirspor, Karşıyaka, Real Betis ve TBF gibi taraftar markalarının altyapısını oluşturan BitciPay üzerinden Bitcicoin ile ödeme yapabilirsiniz. Bitcioin sistemi, BitciPay ödeyen ile oluşturduğunuz taraftar kimliği sayesinde fan token sahiplerine özel ile etkinlik oluşturabilirsiniz. Ayrıca Bitci Tokenizer, markanız için oluşturduğunuz işletmenize özel kampanyalar yayınlamanıza olanak tanır. Ayrıca Bitcicoin ve BitciPay altyapısı ile markanızın müşteri portföyünü genişletebilirsiniz.

Bitci Chain, BitciDapps (Akıllı Sözleşme), NFT (Unique Token Service), BitciLoyalty (Sadakat Programı) ve BitciSupply (Tedarik Zinciri) gibi alanlarda blok zinciri altyapısının kullanılmasını sağlar. Bitcoin ile kullandığınız alanlarda ödeme kabul edebilirsiniz. BitciPay sisteminin hızlı kur çevirme özelliği sayesinde ödemenizi istediğiniz para birimine de çevirebilirsiniz.

Başlıklar

Bitcicoin (BITCI) Ne Zaman Ortaya Çıktı?

Bitci Coin Nedir? Bitci Coin Yorum, Bitcicoin (BITCI) projesi 2018 yılında Bitci Teknoloji isimli bir firma tarafından hayata geçirildi. Firmanın Bodrum’daki devamı ile ilgili bilgiler online olarak görüntülenebilir. Bitci Technology, blockchain teknolojisinin geliştirilmesiyle uğraşan bir araştırma şirketi olarak görülebilir. Şirketin çok sayıda geliştirici, dijital pazarlama ve yöneticiden oluştuğu söyleniyor. Bitcicoin projesi, piyasaya çıktığı ilk andan itibaren çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Sonuç, şirketlerin blok zinciri alanında faaliyet göstermelerini sağlayan çığır açan bir platformdur. Fan token sahiplerine marka kimliklerine, projenin kullanıcılara sunduğu seçenekler çoktur.

bitci coin yorum resim

Bitcicoin (BITCI) Fiyatı Nedir?

Bitcicoin ekibi, projeyi tanıtmak için web sitelerinde bilgi verdi. Bu veriler takip edildiğinde BITCİ coinlere ait piyasa verileri ortaya çıkacaktır. Bu bilgilere göre piyasaya toplam 100 milyar BITCI coin sunulacaktır.  

Bitcicoin (BITCI) Nasıl Çalışır?

Bitci Coin Nedir? Bitci Coin Yorum, Projenin web sitesinde yayınlanan açıklamalara göre Bitcicoin (BITCI), Türkiye’nin kendi blok zinciri ağına sahip ilk kripto para birimidir. Böylece BITCI paraları kendi blok zincirlerinde çalışmaya devam edecektir. Projenin temel amacı, blockchain teknolojisini işletmeler için uygun fiyatlı ve erişilebilir bir seçenek haline getirmektir. Piyasadaki en popüler altcoin olan Ethereum’un (ETH) bu hedefe benzer bir prensipte çalışmaya devam ettiğini söylenebilir. Burada Bitcicoin’in amacı, ağını diğer şirketlere açmak ve piyasada yeni tokenler elde etmektir.

Bitci Teknoloji adlı bir şirket tarafından geliştirilen bu proje, kullanıcılara cüzdanlarla tanışma fırsatı da sundu. Bitci Cüzdan sayesinde kullanıcılar kripto paralarını kolayca saklayabilirler. Proje tanıtım belgesi, Bitcoin hakkında çok detaylı ve teknik bilgiler içermektedir. Bunlara ek olarak Bitcicoin projesinin şu ana kadar birçok başarılı ortaklığa imza attığını belirtmek gerekir. Proje kapsamında sunulan taraftar tokenleri, takımı çeşitli spor kulüpleri ile anlaşma imzalamaya mecbur kılıyor. Böylece amaç, blockchain alanına karşılık gelen spor kulüplerinin taraftarlarını cezbetmektir. Bitcicoin token sahiplerine birçok avantaj sunuyor. Bu avantajlardan biri taraftarlar ve takımları arasındaki etkileşimdir.

 Bitcicoin projesinin kullanıcılarına sunduğu bir diğer olasılık da NFT’lerle ilgilidir. Bitcichain altyapısından yararlanan kullanıcılar, son zamanların en popüler terimlerinden biri olan NFT’leri kullanabilirler. Ek olarak, kullanıcılar burada kendi NFT’lerini kolayca oluşturabilirler. Bitcicoin projesi kapsamında kullanıcılar bir çeşit sadakat programından da yararlanma fırsatı buldu. Bu nedenle BitciLoyalty tarafından tanımlanan gereksinimleri karşılayan kullanıcılar, sunulan ödülleri alabilirler. Proje ile ilgili detaylar proje web sitesinde bulunabilir. Bitcicoin projesi kapsamında sunulan BitciSupply hizmetinden bahsetmemek gerekiyor. Bu fırsattan yararlanan şirketler, blockchain teknolojisinin sunduğu tüm avantajlara sahip olabilir. Bu sayede şirketler tedarik zincirlerini kontrol edebilirler. Blok zincirinin güvenilirliği, işletmelerin yaşayabileceği aksaklıkları en aza indirir.

Bitci (BITCI) Yorum

Bitci Coin Nedir? Bitci Coin Yorum, Kullanıcı profili oluşturularak 7/2 alınıp satılabilen Bitci Coin Exchange Bitci, Türk menşeli bir pazar olarak dikkat çekiyor. Söz konusu borsa tarafından çıkarılan Bitci Coin2 şu anda piyasada işlem görmemektedir. Ayrıca, kullanıcılara kripto para piyasası ve alım satım işlemleri ile ilgili birçok konuda bilgi akışı sağlayan bir akademiye sahiptirler. Şu ana kadar bu pazarın önümüzdeki günlerde kullanıcıların ilgisini çekip çekemeyeceği belli değildir.

Bitci Coin Comment Dünyanın dört bir yanında yatırımcıları bir kara delik gibi çeken kripto para piyasaları ve madeni paralar her geçen gün çeşitlenmeye devam ediyor. Son günlerde yaşanan düşüş ve Türk menşeli Thodex kullanıcılarının yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle ülkemiz yatırımcılarının uluslararası hizmet sağlayıcılarla iş birliği yapmayı tercih etmesi durumunda Bitci’nin de bir fırsat haline geldiğine inanılıyor.

Bitcicoin yorum verileri, kullanıcılara sunulan düşük ödüller nedeniyle oldukça olumlu görünüyor. Sistemde profil oluşturan kullanıcılar birçok uzman görüşü alırlar. Ayrıca bu aracı kullanarak kazançlarını ve kayıplarını anında ücretsiz olarak takip edebilirler. Ayrıca, hayran tokenlerinde fırsatlar sunması nedeniyle daha popüler seçeneklerden biridir.

bitci coin jpeg

Bitci Güvenilir Mi?

Bitci üzerinde yapılan araştırma, şirketin oldukça güvenilir olduğunu gösteriyor. Özellikle son dönemde yaptığı taraftar marka teklifleri ve spor kulüpleri ve resmi taraftar markaları ile yaptığı sponsorluk anlaşmaları ile adından sıkça söz ettiren Bitci.com’un CEO’su, BITCI’nin çok yakında küresel borsalarda listeleneceğini duyurmuştu.  

Çağdaş Holding CEO’su Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulan Bitci.com, kripto para ticareti yapan bir Türk kripto para alım satım platformudur. Yerel bir girişim olarak kullanıcıya sunulan Bitci’de ayrıca ilk ve tek Türk blockchain sistemi olan bir kripto para birimi bulunuyor ve bu sistemin temel para birimi $BITCI’dir.  Şirket merkezi Muğla Bodrum olarak görülmekte olup, şirketle ilgili tüm bilgiler Bitci web sitesinde şeffaf bir şekilde paylaşılmaktadır. Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile anlaşması bulunan Bitçi Teknoloji’ye para göndermek isterseniz tutar otomatik olarak 7/24 Bitçi bakiyesine gönderilebilir. Diğer bankalardan yapılan EFT işlemleri mesai saatleri içerisinde hesaba geçmektedir.

Bitci Coin Nasıl Satın Alınır?

Bitcicoin’i Bitci.com borsalarından satın alabilirsiniz. Ayrıca Bitci Teknoloji Android ve iOS uygulamaları üzerinden Bitcicoin alıp satabilirsiniz. Bitci.com Borsa’ya giriş yaparak üye olmanız gerekir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra kimliğinizi onaylatıp ve giriş yaparak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Bitci Coin detaylı olarak incelemek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.