audius coin

Audius Coin Yorum, AUDIO Coin Geleceği

Audius (AUDIO) coin yorum ve geleceği ile ilgili pek çok farklı bilgi vardır. Kripto para dünyasına 2018 yılında gözlerini açan AUDIO, bu tarihten itibaren farklı borsalarda bir bir listelenmeye başladı. Arkasında bulunan Audius uygulamasının yerel kripto para birimi olması da bu token için önemli gelişmelerden bir tanesidir.

Audius, ERC – 20 ağıüzerinde bir akıllı sözleşmeye sahiptir.Ethereum ağında üretilen ve işlemlerini bu ağda yapan Audius, geleceği konusunda pek çok farklı spekülasyon vardır. Ancak en gerçekçi olanı ise coinin 2018 yılından bu yana iyi bir görüntü çizerek pek çok kaybolup giden projeden bir tanesi olmamasıdır.

Başlıklar

Audius Coin Nedir?

Audius coin nedir? AUDIO, farklı borsalarda listeli olarak karşımıza çıkan, kripto para dünyasına özgürlükçü bir bakış katan kripto para birimidir. Roneil Rumburg ve Forrest Browning tarafından kurulmuştur. 2018 yılında hayata geçen proje yavaş yavaş borsalarda listelenmeye başlamıştır.

audius coin

Audius, diğer kripto paralara göre farklı özelliklere sahiptir. Misyonu ve vizyonu itibari ile de rakiplerinden ayrışmaktadır. Bu anlamda karşımıza çıkan Audiuscoinin sahip olduğu bazı özellikler şu şekildedir:

 • Sanatçılar, hayranlar ve geliştiriciler olmak üzere 3 farklı topluluğu bünyesinde barındırması
 • Sosyal medya platformu olması
 • Müzik akışlarına bünyesinde yer vermesi
 • 1 ay içerisinde tam olarak 7,5 milyon tane şarkı dinlenmesi

Tarihi belirli olan ve asla değişmeyen kayıtların oluşmasına olanak tanıyan Audius, bu anlamda gereken tüm vasıflara sahiptir. Platformun hedefleri arasında Soundcloud ve Spotify yer almaktadır.

Audius Listeyen Borsalar

AUDIO tokeni ile karşımıza çıkan Audius, farklı borsalarda listeye girmeye başarmıştır. Bu da onun projesinin ne kadar sağlam temeller üzerine kurulu olduğunu herkese göstermiştir.Audius listeleyen borsalar şunlardır:

 • Binance
 • Kucoin
 • Kraken
 • Binance TR
 • Gate.io
 • Huobi
 • Phemex
 • Paribu

Bunun gibi farklı borsalarda listeye girmeyi başarmış olan AUDIO ile birlikte sizler de kazanç elde edebilirsiniz. Kendi uygulamasında yapacağınız harcamalarda AUDIO kullanmanız gerekir. Bu nedenle dilerseniz stake edin dilerseniz uygulama içerisinde AUDIO kullanın. Bu coin ile sizler de kazanmaya başlayabilirsiniz.

Audio Çalışma Prensibi

Audius isminden de anlaşılacağı üzere bir müzik ve ses platformu olarak karşımıza çıkar. Audius çalışma prensibi de aslında son derece basittir. Kolay bir uygulama mantığında çalışan bu sistemde geliştiriciler, sanatçılar ve hayranlar grupları yer almaktadır. Sanatçılar kendi seslerini sisteme yüklerken hayranlar ise onları dinlemek üzere konuşlanırlar.

audius coin

ERC – 20 tabanlı bir projeye isim veren Audius, karşımıza farklı bir özellik çıkmaktadır. Bu anlamda kripto para birimi için anlam ifade eden 3 ana unsur şunlardır.

 • Ağ güvenliğinin sağlanması
 • Sanatçılara özel özellikler sunulması
 • Yönetim anlamında kusursuz olmak

Bunun gibi 3 ana unsur üzerinde devam eden kripto para, son olarak toplam arzının %90 ve üzerini müzisyenlere dağıtma amacını da üzerine vazife bilmiştir. Kripto para dünyasının sosyal medyası olarak da tanınır.

Audius Güvenilir Bir Proje Mi?

AUDIO 6+ yıldır kripto para dünyasında var olan bir sanal paradır. Bu anlamda her kripto paradan daha fazla güvenilirliğe sahiptir. Özellikle sektörün öncülerinden olması, yenilikçi yapısı ile dikkatleri üzerine çeker.

Merkeziyetsizliği ana aktör olarak kullanan AUDIO, sanatçılara ücretsiz olarak müzik yükleme şansı sunar. Kendi bünyesinde elde ettiği gelirin büyük bir kısmını da onlara dağıtır. Böylece yeni nesilde kripto paraların daha fazla kazandırmasını konu alır. AUDIO coin geleceği açısından uzmanların görüşü de son derece olumlu olduğu yönündedir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Audius Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.