atm coin yorum

Atm Coin Yorum ve Geleceği 2023 – 2025

ATM Coin Yorum ve Geleceği… Kripto para dünyası her türlü gelişmeye açık ve ucu bucağı olmayan bir dünyadır. Burada farklı pek çok işlevi, özelliği bir arada görebilirsiniz. Kripto paraların cazibesine dayanamayan futbol takımları da bir bir bu platformda yerlerini almaya başladılar. Atletico De Madrid Fan Token da bu anlamda İspanya’nın bilinen takımının coini olarak karşımıza çıkıyor.

Kripto para dünyasında Fan tokenlerin neredeyse tamamı Chiliz borsası menşeine sahiptir. Socios uygulaması ile karşımıza çıkan fan tokenler arasında ATM tokeni ile bilinen Atletico De Madrid Fan Token’da yer almaktadır. ERC – 20 tabanlı olarak üretilen Atletico De Madrid coin 2020 yılında piyasada karşımıza çıkmaya başladı.

Başlıklar

Atletico De Madrid Fan Token Nedir?

Atletico De Madrid (ATM) nedir diye baktığımızda karşımıza fan token terimi çıkar. ERC – 20 tabanında üretilen diğer coinler gibi ATM’de bu ağ üzerinde üretilmiştir. Taraftar tokeni (utilitytoken) olarak karşımıza çıkar. Madenciliğinin yapılamaması onun üretimine engel olmamış ve bazı ödül oyunları ile kazanılabilir hale gelmiştir.

atletico de madrid coin

Atletico De Madrid takımına destek olmak isteyen taraftarlar bu fan tokeni cüzdanlarına katarlar. Burada karşımıza fan token terimleri ile alakalı gerçek bilgiler çıkmaktadır. ATM satın almak için cüzdanlarda genel olarak CHZ bulundurmak gerekir. Ancak artık pek çok borsada listelendiği için farklı parametreler ile de ATM almak mümkün hale gelmiştir.

Atletico De Madrid Fan Token (ATM) İstatistikleri

10 İspanya Futbol Ligi şampiyonluğu kazanmış 10 tanede İspanya Copa Del Rey şampiyonu olmuş olan Athletico De Madrid takımı elbette fan tokenler arasında da yerini almıştır. Ülkemizdeki takımların dahi yavaş yavaş yerini almaya başladığını düşünürsek eğer bu durum çokta sürpriz değildir. Bu coin için söyleyebileceğimiz istatistiki veriler şunlardır:

  • Toplam arz: 10.000.000,00
  • Dolaşan arz: 2.784.166,00
  • ATH: 16.05.2021 – 61.12 $

Bu istatistiki verilere sahip olan ATM token ayrıca 12.05.2022 tarihinde de 1,90$ olarak tarihin en dip seviyesine ulaşmıştır. Farklı borsalarda listeli olması coinin geleceği hakkında olumlu yorumların atılmasına neden olmuştur. ATM istatistikleri itibari ile diğer fan tokenler gibi kendi takımında yaşanan gelişmelerden etkilenmektedir.

ATM Coin Avantajları

ATM token sahipleri, gelecekte bu projenin bir parçası olarak belki de kulüp yönetiminde bir pay sahibi olabileceklerdir. Yeni yeni piyasaya çıkan ve kendisini kabul ettirmeyi kısa sürede başaran fan tokenlerin en büyük amacı da bu değil midir? Şuan için kulüpler her ne kadar ekstra bir gelir kapısı olarak bu coinlere baksalar dahi ilerleyen süreçte hedefe ulaşan Atletico De Madrid Fan Token avantajları saymakla bitmez. Bunlardan bazıları:

atm coin yorum
  • Socius platformu üzerinden oyunlar vb. şeyler ile birlikte kazanma şansı vardır.
  • Kulübün taraftarlara soracağı bazı sorularda fan token sahiplerinin rolü olacaktır.
  • Kulüp tarafından yapılacak olan özel etkinliklerde maç biletleri vb. şeyler kazanmak mümkündür.
  • Ev sahibi karşılaşmalar için Vip biletlere erişim sağlanabilir.
  • NFT koleksiyonu kazanma şansları vardır.

Bunun gibi farklı avantajlara sahip olan Atletico De Madrid Fan Token insanlara giderek daha fazla güven vermektedir.

ATM Coin Yorumları

ATM yorumları itibari ile kripto para dünyasının ne kadar geliştiğini gözler önüne sermektedir. Henüz toplam arzının %25 gibi bir miktarı piyasaya sürülmüş olsa dahi bu coin için gelecek hakkında olumlu konuşmak mümkündür. Ancak elbette bunda Atletico De Madrid takımının da büyük bir etkisi olacaktır. Çünkü takımın yaptığı transferler, futbolda gösterdiği başarı coin grafiğine de yansıyacaktır.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

ATM Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.