alpine coin jpeg

ALPINE Nedir? Alpine Coin Yorum ve Geleceği

Alpine, 1955 yılında piyasaya sürülen, Renault grubuna ait oyun motor markasıdır. Alpine takımı Formula bir yarışlarında iki üstün şampiyon sürücüyü ağırlamıştır. Bu takımın taraftarlarına özel olarak tasarlanan BEP-20 token’i ise Alpine Coin dir.

Binance ve Alpine arasındaki ortaklık sonucunda Alpine Coin’in IDO’su ve listelenmesi, Binance platformunda yapılmıştır. Binance tarafından yapılan açıklamanın ardından yoğun sevgi gören ve fazlaca araştırılmaya başlanan Alpine Coin nedir? Ve Alpine Coin Yorum soruları ve hakkında yapılan haberleri detaylı olarak açıklayalım;

Başlıklar

Alpine Coin Nedir?

Borsalarda Alpine F1 adıyla varolacak olan Alpine Coin, takım fan tokenidir. Bu takımın taraftarları dolayısıyla özel olarak tasarlanmıştır ve BEP-20 yardımcı yuva belirteci olarak görev çerçeveler. Hayranlarına çokça sayıda ayrıcalık sağlayacak olan bu coin’in bütün özel özelliklerini şöyle açıklayabiliriz;

  • Alpine Coin, Binance yerel taraftar tokenidir.
  • Binance taraftar platformundan yapılacak olan teklif oturumlarına katılma hakkı sağlar.
  • Alpine stake özelliğine sahiptir. Sahiplerine taraftar ödülleri, dijital kütüphaneler, NFT satın alma, muhteşem deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma gibi ayrıcalık sağlar.
alpine coin yorum
  • Binance taraftar platformuna hızlı erişimle, Öncelikli olarak Alpine F1 ekibiyle buluşma, bu ekip sürücüleri ile birebir olarak tanışma, imzalı hediyeler, ve çok daha fazlasını taraftarlara sağlar.
  • Alpine, hayranlarına daha çok erişilebilirlik sağlamakta ve çok daha düşük işlem maliyetlerini de beraberinde getirir.
  • Marka kimliği özelliği taşıyan Alpine vasıtasıyla hem Binance kullanıcıları hem de 6,3 milyonu aşan Alpine F1 takımı saygıdeğer kitlesi bu taraftar coinine ulaşabilecektir.

Alpine Coin Yorum

Binance borsasının ilk F1 taraftar coini olan Alpine Coin yorum, özel bir fan coini olmasından, hayranlarının çok sayıda özel etkinliğe erişebileceğinden, hayranların sevdikleri takıma destekte bulunabileceklerinden ve özel bir sadakat hediyesi kazanabileceklerinden bahsediliyor.

Alpine Coin Geleceği

Binance borsasının ilk F1 taraftar coini olan Alpine Coin geleceği, fan tokeni olmasının yanı sıra stake edilerek NFT ve daha pek benzer ödülden hayranlarını faydalandırması, bu coin’in piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren değer kazanabileceğini düşündürüyor.

alpine coin

1 Alpine’nin Fiyatı Nedir?

Alpine F1 Team Token Coin fiyatı 49, 23 TL’dir. Alpine F1 Team Token coin 24 saat içerisinde %0.12 değişim göstermiştir. Alpine F1 Team Token Coin günlük işlem hacmi 59,328,059 TL ve işlem hacmi olarak Coinmarketcap odaklı para birimleri arasında 437. sıradadır.

  • 1 Alpine Coin Kaç USD 2, 63 USD’dir. Son 24 saatte %0.12 oranında değişim gördü.
  • 1 Alpine Coin Kaç Kaç TL; 49, 23 TL’dir. Son 24 saatte %0.12 değişim gördü.

Nereden Satın Alabilirim?

Bu yazımızı okuduktan sonra aklınıza Alpine Coin’i nasıl alabilirim? Sorusu gelmiş olabilir. Bu soruya da gelin birlikte cevap bulalım.

Maksimum arzı 40 milyon olan Alpine Coin satın almak isterseniz, şuanda güncel olarak listeli olduğu borsalar; Binance, KuCoin, Gate.io, Mexc, Bitget, Phemex, Bitmart ve Pancakeswap. Alpine Coin güncel olarak bu borsaların hepsinde listelenmiş durumda. Sizler de bu borsalardan Alpine Coin’i kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kripto para nasıl alınır? Sorusunun cevabını henüz bilmiyorsanız sitemizde bu konuyla ilgili detaylı yazılarımız bulunmakta, sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Alpine Coin fiyatını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.