Aktif bank kredi basvurusu

Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

10 milyondan fazla müşterisi olan Aktif Bank tüm alanlarda çeşitli hizmetler vererek faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye geneline bakıldığı zaman on üç tane şubesi olan banka, genel hedef olarak özel ve bireysel bankacılığı benimsemiştir. Yani kendi müşterisi de olsa , herhangi bir müşteri de olsa bire bir görüşme sağlamayı hedeflemekte ve banka politikası olarak bunu öncelik belirlemektedir.

Geniş bir çalışma arkadaşına sahip olan Aktif Bank’ın bine yakın çalışanı olduğu biliniyor. Verilere bakıldığında bireysel müşteri kapasitesine sahip oranı ise yüzde on sekizlerde seyrediyor. İnovatif  çalışmalarını ara vermeksizin soluksuz devam ettiren Aktif Bank , şube olmadan müşterilerine kolaylıkla dijital bankacılık üzerinden destek vererek yardımcı olmaya çalışıyor. Günümüzde , özellikle pandemi sürecinde şubeye gitmeden bireysel görüşmelere olan talep artmıştı. Bundan dolayı Bankanın sergilemiş olduğu politikada değişiklik olmamış, aksine doğruluğu ile gururlanılmıştır.

Başlıklar

Aktif Banka Kredisi

İnsanlar maddi anlamda sıkıştıkları zamanlarda nakde ihtiyaç duyarlar. Günümüzde bu fonu ikinci bir kişi olarak nakde sıkışmış bireylere bankalar sunabilmektedir. Aktif Bank bu nakdi size kolayca sağlamaktadır. Elbette  bunun birden fazla yöntemi bulunmakta. Dilediğiniz yöntemi seçerek kredi kullanabilir detaylı özelliklerini öğrenebilirsiniz. Şimdi birlikte Aktif Bank’ın siz değerli müşteri ve adaylarına sunduğu kredileri ve özelliklerini  inceleyelim.

Aktif bank kredi

İnternetten Anında Kredi

Çoğu birey artık şubeye gitmek yerine mobil bankacılığı tercih etmektedir. Sıra derdi olmadan , bekleme olmadan , işlerinizi ertelemeden , ulaşım derdi olmadan dilediğiniz noktadan bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla mobil bankacılıktan halledebiliyorsunuz. Bu doğrultuda çekmek istediğiniz kredi hakkında uzun uzun şubede beklemeye ve kendinizi yormanıza hiç gerek kalmadan Aktif Bank sayesinde kredinizi İnternetten anında kredi özelliği ile kullanabiliyorsunuz.

Aktif Bank mobil üzerinden N KOLAY.COM web adresi üzerinden tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına yardımcı olabiliyor. İnternetten anında kredi kullanabilmeniz için yapmanız gereken işlem çok kolay. Öncelikle NKOLAY.COM adresine girip kredi formunuzu doldurduktan sonra, gerekli sözleşmeleri okuyarak onaylamasını gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrasında ise krediniz onaylanması halinde hesabınıza doğrudan yatırılıyor. Şartsız ve kefilsiz bu hizmetinden kolaylıkla faydalanabiliyorsunuz. 70 Bin Türk Lirasına varan limitler ile kullanacağınız kredi ve vadeyi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Taksitli Alışveriş Kredisi

Aktif Bank olarak anlaşmalı olunan tüm alışveriş yapacağınız noktalardan 60 bin Türk Lirasına varana kadar limitiniz bulunmaktadır. Banka bu krediyi üzerine vade farkı koymadan kullandırmaktadır. Vade sayınızı 36 aya kadar dilediğiniz şekilde uzatabilirsiniz. Alışverişi yapmak istediğiniz yere, kimliğiniz ile giderek Aktif Bank alışveriş kredisi ile alışverişinizi yapmak istediğinizi bildirebilir, Yetkili çalışma arkadaşların yardımı ile mobil onay sayesinde kredinizi anında kullanabilirsiniz. Aktif Bank’ta tüm işlemler bu kadar kolay.

aktif bank kredi basvurusu 1

Kolay Nakit

Kolay Nakit artık faizsiz. Aktif Bank 1000 TL ‘ ye kadar kullanmak istediğiniz nakit ihtiyacınızı 30 gün içerisinde ödeme koşulu ile hiçbir faiz ödemeden kullanabilirsiniz. yanlış okumadınız. Kullanmış olduğunuz nakit ihtiyacını 30 gün içerisinde geri ödemek koşulu ile faizsiz bir şekilde ana parayı geri yatırabilirsiniz. Parayı çekmek istediğiniz günün herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Hafta içi de hafta sonu da aynı şekilde paranız hesabınıza geçecektir. Bu parayı nerede değerlendireceğiniz size kalmıştır. İster ödemelerinize isterseniz de alışverişlerinize kullanabilirsiniz.

N Kolay Taşıt Kredisi

Taşıt almaya karar verdiğiniz andan itibaren , Aktif Bank sizlere taşıt kredisi imkanını sunuyor. Şubeye gerek kalmadan almak istediğiniz aracın kredisini uygun faiz oranları ile bayiden alabilirsiniz.

Kredili Destek Hesabı

Hesabınızda paranız kalmadığında ve nakit ihtiyacınız olduğunda dilediğiniz şekilde kredili destek hesabı kullanabilirsiniz. Destek hesabında 2000 liraya kadar imkan sunulmaktadır. İster N kolay dan ister ATM den paranızı çekebilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Başvurusu için aşağıdan tıklayabilirsiniz.

https://www.aktifbank.com.tr/n-kolay/krediler/internetten-aninda-kredi

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.