yükselecek coin

100x Yapacak Coin! Yükselecek Coinler

Kripto paralar artık yavaş yavaş neredeyse her yerde kullanılmaya, tercih edilmeye başlandı. Metaverse de kripto para birimlerinin kullanımı hızlandıracak gibi duruyor. Bazı kripto paraların sağlam kadro ve altyapısı bulunurken bazı kripto para ise ilk başta popülerliği yakalayarak daha sonrasında sert düşüşler yaşayabiliyor. Bugün ise sizlerle beraber sağlam kadro ve altyapısı bulunan “Yükselecek Coinler” konusundan bahsedeceğiz.

Başlıklar

İşte 100x yapabilecek Coinler 

Bitcoin’in ardından büyük yükseliş yaşayan kripto para camiasında altcoinler de kendilerine yer buldular. Altcoinler, Bitcoin gibi tek başına bir kripto para birimi değildir. Piyasada şu zamanda pek çok altcoin yer alıyor. Ancak seçim de bulunurken altyapının sağlam olması ve hangi büyük kuruluşlar tarafından desteklendiği de oldukça önemlidir. Bu yazımızda 

Pek çok altcoin hakkında bilgi sahibi olabilir, yatırım yapacağınız altcoini rahatlıkla seçebilirsiniz.

1. MANA

Decentraland tarafından destek gören bir Token’dir. Ethereum üzerinde yaratılmıştır. Orada var olan hizmetler ve mal için ödeme yapmanıza olanak sağlar. Yatırımcılar ürettikleri içerik ve uygulamaları satarak onlar üzerinden paralar elde edebilir. Platform üzerinde, sanal arazi de inşaat faaliyetleri yürütülebilir. 

Günümüzde yaklaşık 2,5 milyar MANA coin bulunuyor. Kripto para uzmanları, son yıllarda ki istikrarlı ilerleyişinden dolayı Mana coine umutla bakıyorlar.

yükselecek coinler

2. Acala

Kripto para camiasında ismini duyurmuş olan blockchainler Poladot’un bünyesindedir. Acala projesinin para birimi ise ACA Coin’dir. Hedefi ise, zincirler arası finansal uygulama sunmaktır. Yatırımcılar Acala Swap aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda, kullanıcılar Acala doları stablecoinle self servis bir şekilde kredi de verebilirler. Polychain Capital ve Pantera Capital tarafından destek görmektedir. 

Ethereum ile uyumludur. Maksimum arzı 1.000.000.000 tanedir. KuCoin ve Binancede  listelenmektedir. Kripto para uzmanları, Acale coin ilerleyen zamanlarda fiyat seviyesinin oldukça fazla artacağını düşünüyorlar.

3. Tezos

Tezos için bir kripto para platformudur diyebiliriz. Tezos Vakfı tarafından kurulmuştur. XTZ Coin, merkezi bulunmayan uygulamaları ve akllı sözleşmeleri destekler. Tezosla uluslararası para transferlerinizi kolaylık yapılabilir ayrıca Bu coin bundan düşük komisyon alır. 

Tezos alımı yapabilmek için herhangi bir kripto para borsasına veya sitesine üye olmanız gerekmektedir. Arzı sınırlıdır ve bu durum da Tezos’un değer kazanmasına neden olmaktadır. Yönetimin bütünü ile toplulukta bulunması, akıllı sözleşmelerin güvenli bir ortamda yapılıyor olması, üyelerin işlemleri onaylayabilme fırsatları Tezos’un gelecek günlerde oldukça iyi yerlere geleceğinin bir göstergesi.

4. MBOX

MBOX coin, MOBOX platformunun ana parasıdır. Bu projede kripto para ve oyun sektörü bir arada kullanılıyor. MBOX’un toplam arzı ise 1 milyardır. Bu coin ise günümüze kadar en fazla 15 doları görmüştür.

 Binance Smart Chain’i blockchain olarak kullanır. MBOX, CoinEx, Binance, Gate.io, WazirX, PancakeSwap gibi pek çok platform üzerinden kolaylıkla alınıp satılabiliyor. Kripto para ve Oyun sektörleri gün geçtikçe daha çok iç içe olmaya başladı bu nedenle MBOX gibi kripto paraların gelecekte ne olacağı merak konusu oldu. Kripto para uzmanları tarafından yine bu coinin geleceğinin parlak olduğu söylenmektedir.

100x coinler

5. WILD

Wild Coin, Wilder World projesinin para birimidir. Bu kripto parayı diğer kripto paralardan ayıran özellik olarak fiat parayla direkt bir şekilde satın alınamaz. Bu coin aracılığı ile üyeler, beğenmiş olduğunuz NFT sanat eserlerini küresel sanat ağı sayesinde yapabilir, keşfedip paylaşabilirsiniz. 

Fiat paralar ile doğrudan satın alma işlemi gerçekleştirilmediğinden, WILD ile işlem çifti olan Ethereum’a benzeyen büyük ölçeğe sahip kripto para birimlerini satın almak gerekir. WILD’in geleceği kripto paraların oyun sektörü ile her geçen gün daha fazla bir araya gelmesinden kaynaklı parlak görünmektedir.

6. AnySwap

ANY Coin, Anyswap’in resmi para birimidir. Anyswap, çapraz zincir özelliğine sahiptir DeFi alanında yer almaktadır. Anyswap’ta yer alan işlemlerde kullanılır. Anyswap coin, adından oldukça fazla söz ettiren Ethereum’u şifrelemelerinde tercih edildiğinden dolayı güvenli olarak görülmektedir. 

Yatırımcılarının ağ güvenliği bulunur ve sistemdeki değişiklikleri oylayabilirler. Ethereum, Smart Chain, Binance ve Fusion blok zincirlerini desteklemektedir. Dijital varlıklar sadece bir platform üzerinden de takası gerçekleştirilebilir. Binance’nin de katkıları ile fiyatı oldukça yükseltmiştir. Kripto para uzmanları,sağladığı fiyat performansı ve kolaylığı ile ANY coinin geleceğinin parlak olduğu düşüncesinde. 

7. RNDR

Render ağının resmi para birimidir. GPU hesaplama bilgisine ihtiyaçı olan stüdyoları ve sanatçıları, GPU yeteneklerini kiralamayı düşünen madencilik ortakları ile bir araya getirmeyi hedefler. İşte bu açıdan oldukça fazla dikkat çeker vaziyettedir . 

RNDR token, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuştur. 2016 senesinde Jules Urbach tarafından kurulmuştur. Max arz miktarı 536 milyondur. En düşük gördüğü seviye ise 0.03676 dolardır. Gemini KuCoin, FTX, ve Huobi borsalarından kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Binance üzerinde de listelenmiştir. Yine bu coinin de geleceğinin parlak olduğu düşünülmektedir.

8. CEEK

CEEK Coin, Sanal gerçeklik üzerine bir çalışma yürüten Ceek VR’nin tokenidir. Ceek coin, Global Innovations tarafından yaratılmıştır. Ceek VR’de tüm işlemlerinizi çok rahat bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlar. Madenciliği yapılamaz ancak takası yapılabilir. 

Max arz miktarı 1.000.000.000’dur. Binance Smart Chain altyapısına aittir. Paribu (TL ile alımı yapılabilir), ApeSwap (BSC), ve Profit Global borsalarından da rahat bir şekilde alım işlemi gerçekleştirilebilir. Kripto para uzmanlarına göre ise geleceği oldukça parlak olan coinler arasında bulunmakta.

9. CAKE

2020 senesinde Binance Smart Chain üzerinde kurulmuştur. CAKE coin merkezi bulunmayan borsasının yerel para birimidir.  CAKE tokenle PancakeSwap’ta gerçekleşen piyangoya katılım gerçekleştirilebilir. Hızlı ve düşük masraflıdır. Aynı zamanda kullanıcılarına takas kolaylığı sağlar.  Binance, KuCoin, BKEX ve VCC Exchange borsalarından kolaylıkla satın alınabilir. Toplam arz miktarı 248.673.769 tanedir. Analistcilerin de  beğendiği, ışık gördüğü bir coindir.

Son Dakika Kripto Para Haberleri ve Güncel Bitcoin Haberleri ile ilgili haberlere ilk ulaşan siz olmak isterseniz Web Sitemizi takip edebilirsiniz.

Kripto Para Birimleri fiyatlarını anlık olarak öğrenmek isterseniz, buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.